reklama

Dokument Arcibiskup Bezák zbohom… premietnu v kine Hviezda

Film Arcibiskup Bezák Zbohom… približuje divákom nesporne pozoruhodnú osobnosť Mons. Róberta Bezáka – kňaza, ktorý svoj život daroval Bohu a cirkvi a mapuje jeho nevšedný životný príbeh. Predstavuje človeka jednými milovaného a druhými odmietaného.

Odhaľuje súkromné aj verejné momenty jeho života. Uvidíte Róberta Bezáka očami verejnosti, ale aj jeho najbližších. Spoznáte ho nielen ako arcibiskupa, ústrednú postavu medializovanej kauzy, ale aj ako syna, brata či priateľa.

Dokumentárny film divákom prináša obdivuhodné svedectvo o vnútornej sile osobnosti, ktorá prežíva najväčšiu skúšku svojho života a viery.

Bezak_zbohom-plag
Plagát

Film režisérky Oľgy Záblackej nesupluje publicistické vyšetrovanie, pátranie ani nepodáva žurnalistické domnienky, ale chce čo najpoctivejšie a najpresnejšie vykresliť situáciu, v ktorej sa Mons. Bezák ocitol a hlavne, dáva divákovi možnosť spoznať jeho nevšednú osobnosť so širokou paletou záujmov, jeho postoje, názory a pozoruhodnú cestu, ktorou prešiel.

Snímka však nie je určená len pre veriacich, ale zaujme všetkých, ktorých sa dotkol fakt, že sa deje nespravodlivosť.

Kino Hviezda pripravilo viacero projekcií tohto výnimočného 90 – minútového filmu.

Termíny prinášame na konci článku.

(mk)

Oficiálny trailer:

Film Arcibiskup Bezák Zbohom… v kine Hviezda

štvrtok 13. marca o 17:30 (premiéra)
piatok 14. marca o 17:00 a 19:30
sobota 15. marca o 17:30 a o 18:00 v Mestskom amfitéatri (obe projekcie za účasti tvorcov, v kine Hviezda navyše aj diskusia po premietaní)
nedeľa 16. marca o 17:30
pondelok 17. marca o 17:30

Ulož ako PDF
Napísal 9. marca 2014 19:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dokument Arcibiskup Bezák zbohom… premietnu v kine Hviezda”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.