reklama

Žarnova je super. Príďte sa o tom presvedčiť

-inzercia-

Rodina v bytovom dome na Žarnovej ulici sa rozrastá. Svoj domov tam našli ľudia, ktorí chcú mať centrum po ruke, aj tí, ktorí dochádzajú za prácou vlakom alebo autobusom. Ak máte o novom bývaní rovnaké predstavy, príďte si Žarnovu zažiť a pozrieť na vlastné oči.

V garáži parkujú autá, na oknách sa objavujú kvety. S prichádzajúcou jarou sa k životu prebúdza novostavba na Žarnovej ulici.

Najväčšou výhodou bytovky je jej poloha pri centre, výborná kondícia stavby a rodinná atmosféra, pretože bytov je tu tak akurát.

„Zaujímajú sa o ne ľudia, ktorí pracujú v blízkosti, napríklad vo fakultnej nemocnici,“ hovorí Slavomír Tuleja, konateľ trnavskej realitnej kancelárie ST Real, ktorá je výhradným predajcom nehnuteľností v bytovom dome na Žarnovej.

zarnova
Novostavba na ulici A.Žarnova pri nemocnici

Pre seniorov aj cezpoľných

Blízkosť nemocnice je argumentom aj pre seniorov. Mnohí sa rozhodnú predať svoj väčší, no starší byt na sídlisku, nasťahujú sa do komfortného menšieho a zostanú im peniaze na ich záujmy.

Výhodné bývanie tu tiež nájdu ľudia, ktorí denne dochádzajú za prácou vlakom, autobusom alebo autom. Obe stanice majú doslova poruke a pri výjazde na diaľnicu sa vyhnú ranným tlačeniciam na cestách.

„V Trnave študuje mnoho mladých ľudí a pracujú tu aj cezpoľní. To je garanciou pre ľudí, ktorí chcú investovať do nehnuteľností. Menší byt s takou dobrou polohou veľmi rýchlo prenajmú,“ objasňuje Slavomír Tuleja.

Z kvalitnej tehly bez reklamácií

Novostavba na Žarnovej ulici je po technickej stránke vo výbornom stave. Vrátane všetkých výplní ju postavili z kvalitnej, 40 centimetrovej tehly. Veľmi dobré izolačné vlastnosti má aj vďaka zatepleniu.

„Od nových obyvateľov sme nemali žiadnu vážnejšiu reklamáciu. Byty odovzdávame vymaľované podľa požiadavky nového majiteľa a čisté. A ceny v porovnaní s polohou a výhodou novostavby, sú skutočne veľmi výhodné,“ dodáva Tuleja.

Bytový dom na Žarnovej ponúka kvalitné mestské bývanie. Príďte sa o tom presvedčiť na vlastnej koži.

Obhliadku si môžete dohodnúť osobne na Hlavnej 25, telefonicky na číslach 0905 700 647, 0901 700 647, 0905 740 511 alebo mailom na streal@streal.sk.

Viac informácií o bytoch na www.novostavbytrnava.eu.

Ulož ako PDF
Napísal 17. marca 2015 7:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.