reklama

Posledná šanca ušetriť tisíce eur za byt v novostavbe na Kopánke

Jediný bytový dom na Kopánke ešte len vyrastá zo základov, a polovica bytov už našla svojich majiteľov. Doteraz ich investor predával za skutočne výhodné uvádzacie ceny. Poslednú možnosť využiť výhodnú kúpu majú záujemcovia už len do konca októbra 2018.

Dvadsaťtri majiteľov ušetrilo pri kúpe bytu v Rezidencii Na Kopánke skutočne pekné peniaze.

Predaj v jedinom bytovom dome v tejto časti Trnavy sa aj preto rozbehol veľmi rýchlo a úspešne.

„Do dnešného dňa sme predali 23 bytov z celkového počtu 48,“ hovorí Slavomír Tuleja z realitnej kancelárie Riešime Bývanie, ktorá je exkluzívnym predajcom bytov v rezidencii.


Stavebník momentálne pracuje na výstavbe I.nadzemného podlažia Rezidencie Na Kopánke

Tuleja zároveň avizuje, že od začiatku novembra ceny za nehnuteľnosti v tejto novostavbe porastú.

„Navýšenie sa môže v niektorých prípadoch vyšplhať až do hodnoty, ktorú by ľudia zaplatili za parkovacie miesto a pivnicu v rezidencii. Kto pozná ceny podzemných parkovísk v novostavbách, vie si určite predstaviť, o akú vysokú sumu ide,“ dodáva Slavomír Tuleja.

Kto tam
bude bývať

Rezidencia Na Kopánke s troma poschodiami sľubuje novým obyvateľom súkromie, ktoré nenájdu na žiadnom trnavskom sídlisku.

V celej lokalite bude jediným bytovým domom.

Podľa Slavomíra Tuleju sa o toto bývanie zaujímajú najmä mladí slobodní ľudia, ktorí vedia oceniť kvalitné bývanie, ale aj začínajúce rodiny.

„Rezidencia tiež zaujala mladých ľudí a seniorov, ktorí na Kopánke bývali celý život. Je to ich obľúbená lokalita, no teraz chcú dom vymeniť za komfort bytu,“ hovorí Tuleja.

Ponúka, čo iné
novostavby nemajú

Výhodou bytov sú moderné a pre zdravie prínosné technológie. Vykurovanie a chladenie zabezpečí zariadenie umiestnené v strope miestností.

Žiadne radiátory ani klimatizácie tak nebudú zaberať priestor bytu.

Navyše, v kúpeľniach bude inštalované podlahové kúrenie a na oknách kvalitné vonkajšie hliníkové žalúzie.

Za tieto technológie si už majitelia nemusia nič priplácať. Lokalita na Kopánke je stvorená pre ľudí, ktorí milujú prechádzky vo dvojici alebo so psom.

Od bytového domu si to budú môcť namieriť na viaceré smery, napríklad aj do čoskoro obnovenej blízkej lokality Štrky.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 20. októbra 2018 8:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.