reklama

Vďaka exkluzívnej zľave 20-tisíc eur môžete získať v Trnave nový byt za cenu starého

-inzercia-

Získať byt v novostavbe za cenu starého už nie je utópiou.

Investor bytového domu na Koniarekovej ulici v Trnave pripravil v spolupráci s realitnou kanceláriou CASMAR výnimočnú akciu.

Na každý z dvoch desiatok nových bytov môžete v prípade podpísania zmluvy získať počnúc 4. júnom exkluzívnu zľavu až 20-tisíc eur. Zľava sa týka ktoréhokoľvek voľného bytu.Bytový dom na Koniarekovej ulici skolaudovali v roku 2010

V ponuke sú 2-izbové byty s rozlohou od 51,5 m2, terasou (15 m2) a pivnicou v cenách od 49 900 eur, za 3-izový byt s rozlohou 69 m2, terasou (15 m2) a pivnicou zaplatíte len neuveriteľných 71 500 eur, ceny štvorizbových bytov s rozlohou 90 m2, loggiou (4 m2) a pivnicou začínajú na sume 92 500 eur.

Súčasťou aktuálnej akcie je aj možnosť zakúpenia si vlastného parkovacieho miesta za rovnako jedinečnú cenu 1000 euro.

Ide v našich končinách o vskutku výnimočnú akciu. Exkluzívne zľavy na nové byty stlačili ich ceny na úroveň starých. Takto výhodne až doteraz nebolo možné v Trnave získať nový byt,” zdôrazňuje Miroslav Kamenár z RK Casmar.

Novostavbu na Koniarekovej ulici skolaudovali v roku 2010. V súčasnosti je predaných už sedemdesiat percent z celkového počtu 84 bytov. Viaceré z nich sú veľmi originálne s atypickým pôdorysom.

Lokalita pri areáli Lokomotívy sa vyznačuje pokojom, dostatkom možností na športovanie a aktívne trávenie voľného času či vlastným parkoviskom, detským ihriskom a oplotením. V tesnej blízkosti sú tenisové kurty, ihriská, kúpalisko alebo pekáreň. Len zopár minút od bytového domu sú supermarkety a hypermarket. Z domu na Koniarekovej získate aj najrýchlejší prístup na diaľnicu D-1. Bonusom pre majiteľov bytov na vyšších poschodiach sú krásne panoramatické výhľady na Malé Karpaty a historické centrum mesta,“ vymenúva pozitíva bytového domu na Koniarekovej, ktorý je vzdialený len asi 12 minút chôdze od centra, M. Kamenár.Bývanie spríjemňuje aj upravené okolie

Medzi ďalšie patria nízke prevádzkové náklady. Dom je postavený z tehál a zateplený 15-centimetrovým polystyrénom.

Akciová ponuka na zľavu vo výške 20-tisíc eur je limitovaná pre dvadsať bytov.

Viac informácií získate na telefonnom čísle 0918 507 888, www.casmar.sk alebo e-mailovej adrese kamenar.m@casmar.sk.

(Reklamný článok)

Ulož ako PDF
Napísal 5. júna 2012 12:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.