reklama

Posledné voľné byty v úspešnom projekte Adam môžete získať za znížené ceny

-inzercia-

Bytový dom Adam na Okružnej ulici v Trnave je už istý čas úspešne zrealizovaný a skolaudovaný. Pre záujemcov o kvalitné mestské bývanie máme dobrú správu – posledné voľné byty môžu teraz získať so špeciálnou zľavou.

Moderný projekt situovaný na okraji dvoch trnavských sídlisk Vodáreň a Hliny sa pýši vynikajúcou polohou a dostupnosťou všetkých dôležitých objektov do piatich minút od domu.

Či už máme na mysli školské zariadenia alebo obchody, obyvatelia BD Adam majú všetko potrebné naozaj pod rukou.

Bonusom je výborná prístupnosť na diaľnicu do troch minút a blízkosť centra mesta.

bd-adam-1
bd-adam-2
BD Adam na Okružnej ulici

Na stavbe boli použité klasické materiály tehla a betón v spojení s modernými technológiami ako sú podomietkové rozvody klimatizácie, internet, káblová televízia či domový videovrátnik v každom byte. Bezpečný vstup do areálu bytovky je riešený čipovou magnetickou kartou.

Bytový dom Adam ponúka aj veľa iných výhod, akými sú pohodlné parkovanie pri dome v uzavretom oplotenom areáli, nízke prevádzkové náklady vďaka zatepleniu bytového domu, pozitívom každého bytu je balkón, prípadne terasa a sklad,“ vymenúva Michal Žitník z RK Neoreal.

Ako ďalej pripomína, každý byt má vlastné meranie spotreby elektriny, vody a tepla. Vykurovanie objektu je zabezpečené cez systém centrálneho zásobovania z horúcovodu.

Okná a balkónové dvere sú plastové s izolačným dvojsklom.

Projekt Adam je veľmi úspešný, o čom svedčí aj skutočnosť, že v tejto chvíli sú voľné už len štyri posledné byty. Záujemcovia ich teraz môžu získať so špeciálnou dopredajovou zľavou vo výške 1500 až 2000 eur,“ pripomína Žitník.

Aktuálne sú k dispozícii pre záujemcov tri 3-izbové byty s rozlohou 67 a 71 metrov štvorcových, na nového majiteľa čaká aj posledný voľný 4-izbový byt s rozlohou 108 metrov štvorcových.

Viac informácií získate na tel. číslach 0911 123 474, 0911 321 474 alebo na e-mailovej adrese neoreal@neoreal.sk.

Situačná mapa:
adam-mapa

Ulož ako PDF
Napísal 4. novembra 2013 15:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.