reklama

Unikátny CITY DOM ponúka posledné voľné byty na prenájom

Hľadáte pokojné nájomné bývanie blízko centra Trnavy s bezproblémovým parkovaním? Nielen pre pracujúcich ľudí, ktorí hľadajú svoj nový domov je ticho, dobrá dostupnosť a parkovanie nevyhnutnosťou. Nájsť miesto, ktoré by tieto podmienky spĺňalo nebolo nikdy jednoduchšie. Nový CITY DOM na Sladovníckej ulici, ktorý je súčasťou známeho trnavského Prestige Parku ponúka to najideálnejšie bývanie.

57 BYTOV Z PÁLENEJ TEHLY
PRE TÝCH NAJNÁROČNEJŠÍCH KLIENTOV

Byty v CITY DOME vznikli unikátnou rekonštrukciou budovy bývalej sladovne. Na prenájom sú k dispozícii zariadené garsónky a jedno a dvojizbové byty s veľkorysou metrážou s balkónmi či bez. Ich súčasťou sú aj elektrospotrebiče, pračky a LCD televízory s káblovou televíziou.

Samozrejmosťou je vysokorýchlostné pripojenie na internet, termostaty na izbách či rekuperácia. K vybaveniu bytov patria skrine, postele s kvalitnými zdravotnými matracmi, nočné stolíky, stoličky a tiež pracovný stôl, preto nájomníkom naozaj stačia len osobné veci. Tie sezónne si nájomníci môžu uložiť do pivníc umiestnených priamo pri bytoch.

GARANCIA SLUŠNÝCH SUSEDOV
A POKOJ AJ VĎAKA PROTIHLUKOVÝM PRIEČKAM

Potrebujete ticho kvôli práci z domu? Prípadne chcete načerpať sily do ďalšieho pracovného dňa? Okrem inšpiratívneho prostredia s priznanými tehlami v interiéri, industriálnymi prvkami a detailmi inšpirovanými prírodou, ponúka  CITY DOM tie najkvalitnejšie materiály, ktoré zaručia vysoký komfort bývania a mimoriadny pokoj takmer v centre mesta.

Vďaka špeciálnym protihlukovým priečkam poskytujú byty ticho a zároveň súkromie. Ďalšou výhodou bývania v CITY DOME je garancia dobrých susedov, čo sa pri prenájme bytu na bežnom sídlisku zaručiť určite nedá.

„V Prestige Parku si dávame záležať na tom, aby nájomníci dodržiavali nočný pokoj a svojim správaním nevyrušovali ostatných. Ľudia, ktorí u nás bývajú to veľmi oceňujú, pretože v bežnom paneláku si s nepríjemnými situáciami väčšinou neporadíte,“ približuje pravidlá nájomného bývania v CITY DOME konateľ Martin Mäsiar.

WELLNESS, REŠTAURÁCIA, LETNÁ TERASA
A ÚDRŽBÁR VŽDY K DISPOZÍCII

Oplotený areál, ktorý je celoročne udržiavaný, letná a zimná terasa a talianska reštaurácia, to je len zopár ďalších výhod, ktoré Prestige Park ponúka. Nájomníci sa nemusia starať ani o drobné opravy v bytoch a upratovanie spoločných priestorov, o všetko sa starajú zamestnanci tohto jedinečného komplexu.

Čo môže byť príjemnejšie ako oddych po náročnom dni v saune? V Prestige Parku je to každodenná realita, nájomníkom je totiž k dispozícii súkromný wellness. Ak uprednostňujete radšej oddych v divadle alebo kine, všetko je dostupné pešou chôdzou do desiatich minút.

PARKOVISKO, MHD A PRÍSTREŠOK NA BICYKLE

Zdržali ste sa dlhšie v práci? Krúženie autom po sídlisku a hľadanie voľného parkovacieho miesta ostane už iba zábavnou spomienkou. Pre nájomníkov je priamo v areáli k dispozícii parkovisko chránené rampou.

Pre tých, ktorí uprednostňujú autobusovú dopravu je na Sladovníckej ulici zastávka MHD a ak využívate na presuny najčastejšie bicykel, určite vás poteší uzamykateľný krytý prístrešok.

SKVELÁ LOKALITA S NAPOJENÍM
NA DIAĽNICE D1 A R1

Výhodou City domu je aj skvelá lokalita s výborným napojením na diaľnice D1 a R1. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza nákupné centrum City Aréna, autobusová a vlaková stanica. Vzhľadom na lokalitu sa byty prenajímajú rýchlo, preto si treba obhliadku dohodnúť čo najskôr.

Viac informácií a dostupné nájomné byty nájdete na www.prestigepark.sk.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 13. februára 2022 7:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.