reklama

Výstavbu Štvorlístka v Modranke dokončia už na jeseň. Na predaj sú posledné voľné byty a priestory

Projekt obytného súboru Štvorlístok napreduje podľa plánov. Na začiatku júla hlásil investor zámeru, spoločnosť AJ GROUP, s.r.o., dokončené stavebné práce na dvoch zo štvorice bytových domov.

Projekt štyroch bytových domov v pokojnom prostredí okrajovej časti trnavskej mestskej časti Modranka odštartoval na jeseň 2017.

Cieľom investora je uskutočniť návrat k tradícii malého počtu bytov v bytovom dome, kde žije komunita, ktorá nie je anonymná, ale vytvára si spoločné vzťahy a príjemné prostredie pre život.

Ako ukazuje skutočnosť, projekt je veľmi dobre rozbehnutý. Niekoľko mesiacov pred kolaudáciou je predaných už 60 z celkového počtu 77 bytov.


Pohľad na rastúci projekt Štvorlístok, júl 2019

FOTO: Neoreal

„Aktuálne máme k dispozícii pre záujemcov posledných 17 z celkového počtu 77 bytov. Dokončené sú dva bytové domy označené ako C a D, zostávajúce domy A a B sú v štádiu dokončenej hrubej stavby. Momentálne sa pripravuje osádzanie okien,“ informoval Peter Benčurík zo spoločnosti Neoreal, ktorá je exkluzívnym predajcom bytov a nebytových priestorov v Štvorlístku.

Termín ukončenia stavebných prác je stanovený na koniec októbra, kolaudácia má prebehnúť do konca roka 2019.

Okrem bytov sú v ponuke na predaj do osobného vlastníctva aj obchodné priestory s výmerou od 50 metrov štvorcových.

„Môže tu vzniknúť napríklad kaderníctvo, kaviareň alebo iné zaujímavé služby pre obyvateľov nielen Štvorlístka, ale aj miestnej časti Modranka,“ poznamenal Benčurík.

Obytný súbor Štvorlístok rešpektuje charakter lokality vilovej a záhradkárskej štvrte na okraji Modranky.

Aj preto padlo rozhodnutie na nízkopodlažnú zástavbu s veľkorysým pozemkom so záhradkami. Bezprostredné okolie projektu tvorí záhradkárska oblasť z jednej a rodinné domy z druhej strany.

Štvorlístok sa pýši výbornou dopravnou dostupnosťou k vybavenosti, ako aj k diaľničnému privádzaču do Trnavy a na diaľnicu D1 či rýchlostnú cestu R1.


Zostávajúce dva bytové domy dokončia na jeseň

FOTO: Neoreal

Súčasťou projektu je 107 parkovacích miest rozložených v okolí bytových domov, ktoré majú poskytnúť dostatok komfortu pre všetkých obyvateľov.

Zástavba troch objektov dosahuje štyri podlažia, jeden z domov je zapustený do svahu s dvomi podzemnými a tromi nadzemnými podlažiami.

Prízemné byty potešia všetkých, ktorí vždy túžili po vlastnej záhrade, pretože ku každému bytu prislúcha aj predzáhradka.

Byty na nadzemných podlažiach svojich majiteľov očaria terasami so štedrou metrážou.

Viac informácií a kontaktné údaje nájdete na stránke stvorlistok.eu.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 9. júla 2019 10:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.