reklama

V Modranke štartuje projekt bytových domov Štvorlístok. Kolaudovať plánujú o rok v decembri

Projekt štyroch bytových domov v pokojnom prostredí okrajovej časti trnavskej mestskej časti Modranka štartuje. Dostal príznačný názov Štvorlístok. Výstavba začne v októbri 2017, ukončenie je naplánované na december 2018.

Projektom Štvorlístok sa investor vracia k tradícii malého počtu bytov v bytovom dome, kde žije komunita, ktorá nie je anonymná, ale vytvára si spoločné vzťahy a príjemné prostredie pre život.

Rozhodnutie rešpektovať výnimočný charakter lokality vilovej a záhradkárskej štvrte na okraji Modranky pretavil do nízkopodlažnej zástavby s veľkorysým pozemkom so záhradkami. Bezprostredné okolie projektu tvorí záhradkárska oblasť z jednej a rodinné domy z druhej strany.

Štvorlístok sa pýši výbornou dopravnou dostupnosťou k vybavenosti, ako aj k diaľničnému privádzaču do Trnavy a na diaľnicu D1 či rýchlostnú cestu R1.


Vizualizácie: Projekt Štvorlístok v Modranke

V štyroch 4 až 5 – podlažných bytových domoch vznikne celkom 77 bytov.

“Projekt Štvorlístok ponúka komorné bývanie v štyroch bytových domoch s celkovým počtom 77 bytových jednotiek. V ponuke sú 1, 2 a 3-izbové byty s príjemnou, modernou a funkčnou dispozíciou,” konštatuje Michal Žitník z realitnej kancelárie Neoreal, ktorá je partnerom projektu.

Prízemné byty potešia všetkých, ktorí vždy túžili po vlastnej záhrade, pretože ku každému bytu prislúcha aj predzáhradka.

Byty na nadzemných podlažiach svojich majiteľov očaria terasami so štedrou metrážou.

Súčasťou projektu je 107 parkovacích miest rozložených v okolí bytových domov, ktoré majú poskytnúť dostatok komfortu pre všetkých obyvateľov.

V mestskej časti Modranka je kompletná občianska vybavenosť ako potraviny, základná škola s materskou školou, športoviská (futbalové ihriská, tenisové kurty), cyklotrasa do Trnavy, MHD, pošta a mnoho ďalšieho.

Štvorlístok Modranka – ponuka bytov

1 -izbové byty s balkónom a pivničnou kobkou
s úžitkovou plochou od 46,14 m2 do 47,81 m2- cena od 55 900 €

2-izbové byty s balkónom a pivničnou kobkou
od 56,28 m2 do 95,56 m2 – cena od 64 900 €

3- izbové byty s balkónom a pivničnou kobkou 
od 67,44 m2 do 155,81 m2 – cena od 94 900 €

Harmonogram

Začiatok výstavby – október 2017
Ukončenie hrubej stavby – Jún 2018
Kolaudácia – december 2018

(PR článok)


Vizualizácie: Projekt Štvorlístok v Modranke

Ulož ako PDF
Napísal 12. septembra 2017 6:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.