reklama

V Trnave sa pripravuje rezidenčný projekt MIKO s 250 bytmi, zaujme aj výbornými cenami

Komfortné bývanie na úrovni, kvalitnú a modernú stavbu s nízkymi nákladmi na bývanie a až o štvrtinu lacnejšie ceny bytov sľubuje pripravovaný rezidenčný projekt MIKO situovaný na voľných pozemkoch medzi ulicami Zelenečská a Mikovíniho na okraji sídliska Linčianska v Trnave.

Rezidenčný projekt MIKO zhodnotí dlhodobo nevyužitý priestor v zaujímavej lokalite na okraji Trnavy s ideálnym napojením na diaľničnú sieť, ale aj príjemnými výhľadmi na juhovýchodné okolie mesta v smere na Modranku a Zeleneč.

MIKO bude pozostávať zo štyroch bytových domov, v ktorých vznikne približne 250 nových bytov.

miko-pozemok
Nový rezidenčný projekt vyrastie na voľných pozemkoch na okraji Linčianskej

miko-viz1

miko-viz2

Vizualizácie: ISMONT

Investorská spoločnosť ISMONT, ktorá stojí okrem iných aj za úspešným a práve finišujúcim projektom bytového domu Bottova, pripomína, že súčasťou rezidenčného projektu bude aj občianska vybavenosť, výhodou je dobrá dostupnosť centra, hlavných ťahov a všetkého dôležitého ako sú školy, škôlky alebo obchody.

Súčasťou jedného z najväčších projektov svojho druhu v Trnave sú aj rokovania o riešení a zásadnom zlepšení situácie v najbližšom okolí budúceho rezidenčného projektu.

Veľkou devízou sú deklarované ceny bytov.

Garsónky budú dostupné už za 38-tisíc eur, 1-izbové byty začínajú na cene 43 900 eur, 2-izbové byty sa budú predávať od 59 900 eur, nový 3-izbový byt si kúpite už za 82 900 eur a 4-izbové byty s terasou začínajú na cenách od 144 900 eur.

„Ide o bezkonkurenčne najnižšie ceny nových bytov v Trnave,“ konštatujú predajcovia bytov zo spoločnosti Neoreal.

Prvá etapa projektu bude znamenať výstavbu prvých dvoch bytových domov, následne odštartuje výstavba zostávajúcich dvoch bytových domov.

„Investor v súčasnosti pripravuje projekt pre stavebné povolenie, predpokladáme, že stavebné práce odštartujú už na jeseň tohto roka,“ konkretizuje zástupca spoločnosti Neoreal Michal Žitník.

Kompletné informácie o projekte budú dostupné na pripravovanej internetovej stránke www.bytymiko.sk alebo na www.neoreal.sk.

miko-viz3

miko-viz4

Vizualizácie: ISMONT

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 12. júla 2016 10:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.