reklama

Rezidečná časť Novej Linčianskej ožíva. Bytový komplex MIKO bude odovzdávať prvých 120 bytov

Rezidenčný komplex MIKO na okraji sídliska Linčianska je jedným z najväčších developerských projektov na území Trnavy. Zámer vyrastá postupne v niekoľkých etapách. Prvá z nich – pozostávajúca z dvoch bytových domov a 120 bytov – je v štádiu finálnych úprav, čoskoro nadíde čas preberania bytov novými majitľemi.

Developersko-stavebná spoločnosťou ISMONT, s.r.o., buduje projekt MIKO ako rezidenčnú časť väčšieho celku nazvaného Nová Linčianska.

Priamo oproti bytovému komplexu začne už v priebehu roka 2019 vyrastať komerčno-podnikateľská časť nazvaná ISLAND s administratívnymi priestormi pre firmy a obchodnými prevádzkami, za ktorými už nebudú obyvatelia Novej Linčianskej, či spádovej oblasti v okolí cestovať.

ZDROJ: ISMONT

Prvá etapa bytového komplexu MIKO – označená ako A a B- finišuje.

Podľa informácií developera prvé dva obytné domy so 120 vypredanými bytmi už majú dokončené práce na omietkach a obkladoch v interiéroch, rovnako tak je dokončené zateplenie objektov. V rámci polyfunkcie tu vznikne šesť obchodných priestorov, z nich päť je už predaných.

Zároveň podľa plánov napreduje aj výstavba ďalších dvoch bytových domov s označením C a D. Hrubé stavby sú aktuálne na počiatku výstavby piateho resp. tretieho nadzemného podlažia.

Spoločnosť ISMONT postaví v tejto fáze 129 bytov, z nich zostalo voľných už len pätnásť. Neobsadených je zatiaľ šesť podnikateľských prevádzok.

Rezidenčný komplex MIKO doplní v budúcnosti tretí blok označený ako E a F. Predaj bytov spustili v decembri 2018. 

Doterajší veľký záujem o kúpu bytov či obchodných priestorov zo strany verejnosti možno pripísať v prvom rade priaznivým cenám. Na druhej strane je potrebné zdôrazniť, že investor nešetril na ničom dôležitom, práve naopak.

Projekt MIKO spĺňa všetky štandardy moderného bývania. Samotná stavba je kombináciou železobetónového skeletu a tehlovej výmurovky s akustickou funkciu.

Plastové okná majú izolačné trojsklo, nízke mesačné náklady sľubuje kvalitné zateplenie či napojenie spoločnej kotolne na horúcovod.

V interiéroch sú použité kvalitné sadrové omietky, inštalované sú atraktívne francúzske okná, ktoré dodávajú stavbe výzor luxusu a ešte viac presvetlia jednotlivé byty. V kombinácii s fasádami, orientovanými na východ-západ.

Dvory pre budúcich obyvateľov postupne ožijú zeleňou, športoviskami, ihriskami, ale aj vodným prvkom.

Zásadná časť parkujúcich áut bude v umiestnená v suteréne.

Veľký developerský projekt Nová Linčianska nepochybne zásadným spôsobom prispeje k zlepšeniu imidžu, s ktorým sa potýkala lokalita v minulosti.

Prispeje k tomu aj skutočnosť, že okrem samotnej spoločnosti ISMONT sa o výrazný pozitívny posun starajú aj vlastníci negatívne vnímaných nehnuteľnosti v susedstve či zvýšené investície mesta na neďalekom sídlisku.

(PR článok)


Priamo oproti bytovému komplexu začne už v priebehu roka 2019 výstavba komerčno-podnikateľská časť nazvaná ISLAND s administratívnymi priestormi pre firmy a obchodnými prevádzkami. Viac informácií o projekte prinesieme čoskoro.

ZDROJ: ISMONT

Ulož ako PDF
Napísal 27. januára 2019 16:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.