reklama

Projekt Štvorlístok v Modranke je dokončený, odovzdali už všetky byty. V ponuke sú ešte dva apartmány a obchodné priestory

Projekt štyroch bytových domov Štvorlístok v Modranke je úspešne skolaudovaný, obyvatelia už dostali odovzdané byty a mnohí z nich tu strávia svoje prvé Vianoce.

Výstavba projektu Štvorlístok v pokojnom prostredí okrajovej časti trnavskej mestskej časti Modranka odštartovala na jeseň 2017 a oficiálne ho dokončili na jeseň 2020.

Podľa informácií Michala Žitníka zo spoločnosti Neoreal, ktorá je exkluzívnym predajcom bytov a nebytových priestorov v Štvorlístku, tesne pred vianočnými sviatkami zostávajú voľné už len dva trojizbové apartmány a na predaj sú aj dva voľné obchodné priestory s cenovkou 1000 eur za meter štvorcový bez DPH.

“Všetkých 77 bytov je už predaných, byty novým majiteľom boli odovzdané. Pre záujemcov máme k dipozícii dva moderné 3 – izbové apartmány za najlepšiu cenu v Trnave. Okrem bývania sú vhodné aj ako investícia na prenájom,” skonštatoval Žitník.


Pohľad na projekt Štvorlístok z výšky

FOTO: Neoreal

Okrem bytových jednotiek a apartmánov sú súčasťou Štvorlístka aj obchodné priestory – otvorili tu vinotéku, hypotekárne centrum Broker service group a sídlo reklamnej agentúry.

Súčasťou projektu, za ktorým stojí developerská spoločnosť AJ GROUP, je 107 parkovacích miest rozložených v okolí bytových domov, ktoré majú poskytnúť dostatok komfortu pre všetkých obyvateľov.

Zástavba troch objektov dosahuje štyri podlažia, jeden z domov je zapustený do svahu s dvomi podzemnými a tromi nadzemnými podlažiami. Prízemné byty potešia všetkých, ktorí vždy túžili po vlastnej záhrade, pretože ku každému bytu prislúcha aj predzáhradka.

Obytný súbor Štvorlístok rešpektuje charakter lokality vilovej a záhradkárskej štvrte na okraji Modranky.

Aj preto padlo rozhodnutie na nízkopodlažnú zástavbu s veľkorysým pozemkom so záhradkami. Bezprostredné okolie projektu tvorí záhradkárska oblasť z jednej a rodinné domy z druhej strany.

Štvorlístok sa pýši výbornou dopravnou dostupnosťou k vybavenosti, ako aj k diaľničnému privádzaču do Trnavy a na diaľnicu D1 či rýchlostnú cestu R1.

Viac informácií a kontaktné údaje nájdete na stránke stvorlistok.eu.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 22. decembra 2020 11:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.