reklama

Na Zavarskej dokončia na jar novú polyfunkciu pre administratívu a obchod. K dispozícii sú voľné priestory

Na Zavarskej ulici v Trnave prebieha výstavba nového dvojpodlažného polyfunkčného objektu. Slúžiť bude na obchodné a administratívne účely.

Ako informovala trnavská realitná spoločnosť Neoreal, budova bude dokončená už o niekoľko mesiacov, predpoklad kolaudácie je v jarných mesiacoch 2022.

V modernom a reprezentatívnom objekte bude k dispozícii takmer tisíc metrov prenajímateľnej plochy – po 490 metrov štvorcových na prvom aj druhom nadzemnom podlaží.

„Na prvom nadzemnom podlaží je už polovica plochy obsadená, aktuálne sú k dipozícii dva voľné obchodné priestory s veľkostou 116 a 103 metrov štvorcových,“ priblížila maklérka Neoreal-u Ivana Horváthová.


Vizualizácia

Na druhom nadzemnom podlaží vzniknú priestory pre administratívu. Celková plocha s výmerou 490 m2 v tejto fáze projektu zatiaľ nie je vymedzená priečkami.

„Pre záujemcov o kancelárie je preto stále možnosť zarezervovať a následne si upraviť priestor podľa vlastných požiadaviek. Prenajímateľná plocha je variabilná a ponúka rozlohu od 60 do 490 metrov štvorcových,“ uviedla Horváthová.

Okrem administratívnych priestorov budú v objekte vytvorené aj priestory pre sociálne zázemie či kuchynku. Samozrejmosťou je pohodlné parkovanie priamo pri budove.

Lokalita Zavarskej ulice patrí k časti Trnavy, ktorá neustále rastie, jej výhody sú zrejmé už dnes a v budúcnosti rozhodne klesať nebudú. Skôr naopak.

„Medzi benefity rozhodne môžeme zaradiť polohu objektu v aktívnej obchodno – priemyselnej časti mesta, priamy vjazd čí výjazd na obchvat a následne diaľnicu, priamo v areáli budovy bude k dispozícii nájomcom viac ako 50 parkovacích státí,“ pripomenula.

Komplexné informácie o projekte, vrátane pôdorysov jednotlivých podlaží, nájdete na stránke spoločnosti Neoreal.

Kontakt: Neoreal, tel.: 0902 609 359, 0911 321 474, e-mail: horvathova@neoreal.sk, www.neoreal.sk.

(PR)


Pohľady z výšky


Interiér na 1. podlaží


Interiér na 2. podlaží

FOTO: Neoreal

Ulož ako PDF
Napísal 3. novembra 2021 13:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.