reklama

Na Zavarskej dokončia na jar novú polyfunkciu pre administratívu a obchod. K dispozícii sú voľné priestory

Na Zavarskej ulici v Trnave prebieha výstavba nového dvojpodlažného polyfunkčného objektu. Slúžiť bude na obchodné a administratívne účely.

Ako informovala trnavská realitná spoločnosť Neoreal, budova bude dokončená už o niekoľko mesiacov, predpoklad kolaudácie je v jarných mesiacoch 2022.

V modernom a reprezentatívnom objekte bude k dispozícii takmer tisíc metrov prenajímateľnej plochy – po 490 metrov štvorcových na prvom aj druhom nadzemnom podlaží.

„Na prvom nadzemnom podlaží je už polovica plochy obsadená, aktuálne sú k dipozícii dva voľné obchodné priestory s veľkostou 116 a 103 metrov štvorcových,“ priblížila maklérka Neoreal-u Ivana Horváthová.


Vizualizácia

Na druhom nadzemnom podlaží vzniknú priestory pre administratívu. Celková plocha s výmerou 490 m2 v tejto fáze projektu zatiaľ nie je vymedzená priečkami.

„Pre záujemcov o kancelárie je preto stále možnosť zarezervovať a následne si upraviť priestor podľa vlastných požiadaviek. Prenajímateľná plocha je variabilná a ponúka rozlohu od 60 do 490 metrov štvorcových,“ uviedla Horváthová.

Okrem administratívnych priestorov budú v objekte vytvorené aj priestory pre sociálne zázemie či kuchynku. Samozrejmosťou je pohodlné parkovanie priamo pri budove.

Lokalita Zavarskej ulice patrí k časti Trnavy, ktorá neustále rastie, jej výhody sú zrejmé už dnes a v budúcnosti rozhodne klesať nebudú. Skôr naopak.

„Medzi benefity rozhodne môžeme zaradiť polohu objektu v aktívnej obchodno – priemyselnej časti mesta, priamy vjazd čí výjazd na obchvat a následne diaľnicu, priamo v areáli budovy bude k dispozícii nájomcom viac ako 50 parkovacích státí,“ pripomenula.

Komplexné informácie o projekte, vrátane pôdorysov jednotlivých podlaží, nájdete na stránke spoločnosti Neoreal.

Kontakt: Neoreal, tel.: 0902 609 359, 0911 321 474, e-mail: horvathova@neoreal.sk, www.neoreal.sk.

(PR)


Pohľady z výšky


Interiér na 1. podlaží


Interiér na 2. podlaží

FOTO: Neoreal

Ulož ako PDF
Napísal 3. novembra 2021 13:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.