reklama

Na okraji Modranky postavia nové priestory pre skladovanie aj administratívu

V priebehu budúceho roka vybudujú na okraji Modranky nové obchodno – skladové priestory. Projekt je situovaný niekoľko stoviek metrov za obytnou časťou na konci Sereďskej ulice, v susedstve predajne Merkury Market a v blízkosti ďalších okolitých prevádzok.

Začiatok realizácie je naplánovaný na leto 2018, stavebné práce majú byť ukončené na konci toho istého roka.

Podľa slov Michala Žitníka z trnavskej spoločnosti Neoreal, ktorá je zástupcom investora, priestory v novovzniknutom komplexe budú určené na predaj do vlastníctva jednotlivým záujemcom.

Objekt s pultovou strechou bude mať dĺžku takmer 60 metrov, šírka je navrhnutá na 20,50 metra a výška dosiahne 6,50 metra.


Vizualizácia projektu

Dispozične je objekt navrhnutý ako dvojpodlažný s administratívnymi priestormi, skladovacími priestomi, sociálnym zázemím a komunikačnými priestormi. Vznikne tu celkom 10 obchodno – skladovacích jednotiek (2×5) – v prvej etape sa realizuje prvých päť.

Skladovacie jednotky spolu s kancelárskymi sú navrhnuté v prízemnej časti komplexu, nadzemné podlažie ponúkne priestory pre administratívu.

V ponuke v rámci prvej etapy je päť jednotiek, úžitková plocha každej z nich je 236 m2.

Jednotky je možné spájať a rôzne konfigurovať podľa požiadaviek klientov.

Polyfunkčný objekt sa nachádza na pozemku s celkovou rozlohou 2500 metrov štvorcových, ku každej jednotke prislúcha plocha 500 m2.

„Výhodou tejto nehnuteľnosti je predovšetkým moderné riešenie a lokalita. Vyznačuje sa aj bezproblémovým prístupom na diaľnicu – smer Bratislava, Nitra, Trenčín, prístupom do centra Trnavy a na mestský obchvat,“ zhodnotil M. Žitník.

Samotný komplex sa bude vyznačovať možnosťou hladkého nakladania a vykladania materiálu, jednoduchým prístupom pre príjazd a otáčanie kamiónov. Priamo v areáli je navrhnuté bezproblémové parkovanie.

Viac informácií získate na www.neoreal.sk, e-mail: neoreal@neoreal.sk, tel.: 0911 123 474, 0911 321 474.

(PR článok)

TECHNICKÉ INFORMÁCIE:

Dispozičné riešenie priestorov jednotky na 1. podlaží:
Kancelárske priestory – 37,0 m2
Komunikačné priestory – 5,1 m2
Hygienické zariadenia – 12,3 m2
Skladové priezory – 181,5 m2

Dispozičné riešenie priestorov jednotky na 2. podlaží:
Kancelárske priestory – 39,4 m2
Komunikačné priestory – 11,9 m2
Hygienické zariadenia – 5,6 m2

Základné rozmery celého objektu:
Šírka(vonkajšia): 20,50 m
Dĺžka(vonkajšia): 59,60 m
Výška(vnútorná svetlá minimálna): 6,50 m
Tvar strechy: Pultová

Tepelná izolácia:
Strecha LLENTAB typ 2LF
Steny LLENTAB typ4F / 7F


Pre zväčšenie kliknite na obrázok

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2017 7:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.