reklama

Jačmenná ulica na okraji mesta dostane nový asfalt, postavia aj chodník na Zavarskú

Jačmenná ulica, situovaná na východnom okraji Trnavy medzi Koniarekovou a Zavarskou, bude mať nový asfaltový povrch aj opravené chodníky.

Mestská samospráva opraví povrch cesty na Jačmennej ulici. Nenápadná ulica sa nachádza na okraji mesta neďaleko Strednej školy poľnohospodárstva a služieb na vidieku.

Obojsmerná cesta je dlhá 167 metrov, ukončená je slepo niekoľko desiatok metrov od rozsiahleho nedokončeného objektu za sídlom Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy.

Odbočka na Jačmennú z Koniarekovej ulice

Reprofoto: Google Street View

Mesto Trnava podalo na konci októbra 2022 návrh na územné konanie rekonštrukcie Jačmennej ulice.

Súčasťou zámeru je okrem položenia nového asfaltobetónového koberca aj rekonštrukcia jestvujúcich chodníkov pozdĺž komunikácie a vybudovanie nového chodníka v úseku od Jačmennej ulice po Zavarskú, ktorý v súčasnosti neexistuje.

Komunikácia bude široká 5,5 metra, šírka chodníkov je navrhnutá so šírkou 1,5 až 1,7 metra.

Jačmenná ulica, pohľad v smere na Koniarekovu

Ulož ako PDF
Napísal 21. novembra 2022 14:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.