reklama

Nová ulica na Peknom poli dostane názov Dúhová

Novopostavená ulica v lokalite Pekné pole III. na trnavskej Kopánke dostane názov Dúhová. Návrh Všeobecne záväzného nariadenia (VZN) o určení názvu ulice musia ešte schváliť poslanci mestského zastupiteľstva 15. februára 2011.

Mapa lokality – klikni pre zväčšenie

Foto: mesto Trnava

Nový názov ulice susediacej s Átriovou na okraji mesta vzišiel z rokovania Výboru mestskej časti Trnava-sever ešte v októbri 2009. Návrh VZN bol zverejnený na úradnej tabuli, v lehote pripomienkovanie neboli predložené žiadne iné návrhy.
Proces určenia názvu ulice bol v roku 2010 pozastavený z dôvodu vyhlásenia a konania volieb do Národnej rady SR , referenda a komunálnych volieb do orgánov samosprávy obcí.  Schválením VZN poslancami bude proces určenia názvu novej ulice v lokalite IBV Pekné pole III. dokončený.

Nové názvy ulíc schvaľovali trnavskí zastupitelia aj v minulých rokoch. Na území mesta pribudla nedávno napríklad ulica Nová ulica (pri Baumaxe), Antona Malatinského (v centre mesta za OC Globus), Adama Štrekára (Za traťou) či Karola Ježíka v Modranke.

Ulož ako PDF
Napísal 1. februára 2011 14:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.