reklama

Cez víkend bude Kollárova ulica v úseku pri City Arene uzavretá, položia tam nový asfalt

AKTUALIZOVANÉ

Mesto Trnava po dohode s Okresným riaditeľstvom PZ SR, Okresným dopravným inšpektorátom v Trnave a po prerokovaní žiadosti spoločnosti STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo vydalo povolenie na uzávierky miestnych komunikácií na Kollárovej a Hlbokej ulici v Trnave.

Dôvodom uzávierky je rekonštrukcia živičných povrchov komunikácií – frézovanie povrchových vrstiev telies komunikácií a kladenie nových živičných povrchových vrstiev.

Na Kollárovej ulici bude realizovaná úplná uzávierka, na Hlbokej ulici bude uzavretý jeden jazdný pás.

kollarova

Ilustračné foto

Frézovanie povrchových vrstiev na oboch uliciach sa uskutočnilo počas uplynulého víkendu.

Kladenie nových živičných vrstiev na oboch komunikáciách budú stavbári realizovať naraz od soboty 1. augusta siedmej hodiny rannej do nedele 2. augusta 23. hodiny.

Úplná uzávierka na Kollárovej ulici sa týka úseku od križovatky Kollárova-Spartakovská-Sladovnícka-Hlboká po križovatku so Športovou ulicou v dĺžke úseku približne 450 m.

Čiastočná uzávierka na Hlbokej ulici sa dotkne úseku od odbočky z Hlbokej na Halenársku ulicu, respektíve od amfiteátra po križovatku Kollárova-Spartakovská-Sladovnícka-Hlboká v dĺžke úseku s dĺžkou 70 metrov.

AKTUALIZÁCIA:

Z dôvodu vykonania nevyhnutných prác a po dohode s Okresným dopravným inšpektorátom v Trnave sa úplná uzávierka na Ulici Kollárova rozširuje o piatok 31. júla 2015 od 18.00 h do 21.00 h.

Rozhodnutie zverejnil Mestský úrad v Trnave, úsek dopravy v piatok 31. júla 2015 v popoludňajších hodinách.

Ulož ako PDF
Napísal 30. júla 2015 1:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.