reklama

Na križovatke pri City Arene položia nové povrchy, práce si vyžiadajú uzávierky a obchádzky

Mestský úrad v Trnave upozorňuje motoristov na pripravované úplné uzávierky ciest na Spartakovskej a Kollárovej ulici z dôvodu rekonštrukcie povrchov križovatky ulíc Kollárova-Sladovnícka-Spartakovská-Hlboká. Práce budú realizované v dvoch etapách od 15. do 17. apríla 2016.

Spoločnosť City Arena Plus bude prostredníctvom dodávateľskej firmy realizovať obnovu povrchov na svetelnej križovatke.

Prvá etapa prác na Kollárovej ulici je naplánovaná od piatka 15. apríla 19. hodiny do soboty 16. apríla 19. hodiny. Uzavretý bude úsek od svetelnej križovatky Kollárova-Sladovnícka-Spartakovská-Hlboká po križovatku s ulicami Športová a B. S. Timravy v dĺžke približne 210 metrov.

„Obchádzková trasa I. etapy bude vedená z Kollárovej cez ulice Rázusova, Dolné bašty, okolo amfiteátra na ulicu Hlboká a späť, z ulice Hlboká okolo amfiteátra na Dolné bašty a Športovú na Kollárovu ulicu. Obyvateľom Kollárovej bude v uzavretom úseku ulice  vjazd umožnený. Zastávka Kollárova nebude obsluhovaná prímestskou dopravou a linkami MHD č. 3, 4, 16 a zastávka Sladovnícka linkou MHD č.16. Autobusy budú jazdiť po obchádzkových trasách bez náhradných zastávok,“ uvádza sa v povolení úseku dopravy.

krizovatka-uzavierka
Na križovatke realizujú nové odbočovacie pruhy

Ilustračné foto

Druhá etapa prác na Spartakovskej ulici sa uskutoční náväzne na prvú – v termíne od soboty 16. apríla 19. hodiny do nedele 17. apríla 19.00 hod. Uzávierka sa dotkne úseku od svetelnej križovatky ulice na ulicu Spartakovská po vjazd na parkovisko spoločnosti Mc Donald’s v dĺžke asi 60 metrov.

Obchádzková trasa II. etapy bude vedená zo Spartakovskej ulice cez ulice Sasinkova a Bernolákova na Sladovnícku ulicu a späť v opačnom poradí.

V opačnom smere z ulice Spartakovská povedie obchádzková trasa cez ulice Vl. Clementisa a Starohájsku na Hlboku a späť v opačnom poradí. Pre cestujúcich nebude obsluhovaná zastávka Spartakovská linkami MHD č. 3 a 4. Autobusy budú jazdiť po obchádzkovej trase bez náhradnej zastávky.

„Upozorňujeme cestujúcich, že môže prichádzať k väčším meškaniam spojov MHD na linke č.3 a 4,“ pripomína úsek dopravy na mestskom úrade.

Ulož ako PDF
Napísal 6. apríla 2016 12:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na križovatke pri City Arene položia nové povrchy, práce si vyžiadajú uzávierky a obchádzky”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.