reklama

Cez víkend bude pre dopravu uzavretá časť Kollárovej ulice

Kollárova ulica bude cez víkend pre dopravu uzavretá.

Dôvodom úplnej uzávierky komunikácie od soboty 8. februára do nedele 9. februára sú rozkopávky za účelom výstavby vodovodných hydrantov, vodovodnej prípojky a dvoch kanalizačných prípojok pre City Arenu.

Uzávierka sa týka úseku od križovatky ulíc Hlboká – Spartakovská – Sladovnícka po križovatku s ulicami Športová – Ľ. Podjavorinskej v dĺžke 270 metrov.

Obyvateľom ulice Ľ. Podjavorinskej bude vjazd na na ich ulicu povolený.

kollarova
Kollárova ulica

Obchádzková trasa povedie z Hlbokej ulice na Halenársku, Dolné bašty, Športovú ulicu a späť na Kollárovú (smerom na železničnú stanicu).

Z Kollárovej ulice v smere od železničnej stanice bude obchádzková trasa vedená odbočkou na Rázusovú ulicu (smerom ku knižnici), okolo budovy súdu na Dolné bašty a Halenársku ulicu.

Obchádzková trasa pre linky MAD č. 3 a č. 16 bude viesť cez Tamaškovičovú ulicu s náhradnou zastávkou na Dohnányho ulici.

Pre linky č. 4 a č. 14 bude obchádzková trasa vedená cez Hospodársku, Rybníkovú, Hlbokú ulicu s náhradnou zastávkou na Hospodárskej ulici.

Ulož ako PDF
Napísal 6. februára 2014 9:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Cez víkend bude pre dopravu uzavretá časť Kollárovej ulice”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.