reklama

Časť Veternej ulice na Zátvore bude pre dopravu uzavretá

Mesto Trnava oznamuje, že v dňoch od 2. do 11. novembra 2011 bude pre dopravu uzavretá časť Veternej ulice na sídlisku Zátvor za obchodnými centramu Arkádia a Tesco. Dôvodom uzávierky komunikácie je výstavba kanalizačnej šachty pre nový bytový dom.

Obchádzková trasa bude vedená z ulice Veterná na Saleziánska, Rovnú a Olympijskú a späť v opačnom poradí.

Veterná ulica na sídlisku Zátvor

Pracovisko bude zrealizované v dĺžke približne 50 metrov. Obyvatelia, ktorí majú trvalé bydlisko v blízkosti rozkopávky, sa dostanú k svojmu bydlisku.

„Obchádzková trasa pre Mestskú autobusovú dopravu bude vedená z Veternej ulice na Saleziánsku, Špačinskú cestu a Sibírsku. Zastávky z Olympijskej ulice budú preložené na Saleziánsku,“ dopĺňa správa mesta Trnava.

Mapa:


Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2011 18:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Časť Veternej ulice na Zátvore bude pre dopravu uzavretá”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.