reklama

Časť Veternej ulice na Zátvore bude pre dopravu uzavretá

Mesto Trnava oznamuje, že v dňoch od 2. do 11. novembra 2011 bude pre dopravu uzavretá časť Veternej ulice na sídlisku Zátvor za obchodnými centramu Arkádia a Tesco. Dôvodom uzávierky komunikácie je výstavba kanalizačnej šachty pre nový bytový dom.

Obchádzková trasa bude vedená z ulice Veterná na Saleziánska, Rovnú a Olympijskú a späť v opačnom poradí.

Veterná ulica na sídlisku Zátvor

Pracovisko bude zrealizované v dĺžke približne 50 metrov. Obyvatelia, ktorí majú trvalé bydlisko v blízkosti rozkopávky, sa dostanú k svojmu bydlisku.

„Obchádzková trasa pre Mestskú autobusovú dopravu bude vedená z Veternej ulice na Saleziánsku, Špačinskú cestu a Sibírsku. Zastávky z Olympijskej ulice budú preložené na Saleziánsku,“ dopĺňa správa mesta Trnava.

Mapa:


Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2011 18:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Časť Veternej ulice na Zátvore bude pre dopravu uzavretá”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.