reklama

Pre výstavbu lávky nad Hlbokou ulicou bude uzavretá cesta pri amfiteátri

Z dôvodu avizovanej výstavby lávky ponad Hlbokú ulicu, ktorá je súčasťou projektu City Arena, bude od pondelka 4. mája do 17. mája úplne uzatvorená komunikácia v úseku od Hlbokej ulice po križovatku pri Západoslovenskom múzeu.

Cestu uzatvoria v pondelok o 20. hodine, povolenie úseku dopravy na mestskom úrade pre investora na uzávierku platí do nedele 17. mája 18. hodiny.

uzavierka

Zdroj: MsÚ Trnava

Z Halenárskej ulice bude obchádzková trasa vedená na Dolné bašty, cez Športovú ulicu na Kollárovu ulicu s dĺžkou približne 420 m.

Z Hlbokej ulice je stanovená obchádzková trasa cez Kollárovu a do centra mesta Rázusovou ulicou. Dĺžka úseku je 550 metrov.

Za práce pod ochranou uzávierky zodpovedá spoločnosť STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo, s.r.o.

.

Ulož ako PDF
Napísal 3. mája 2015 0:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

6 komentárov pre “Pre výstavbu lávky nad Hlbokou ulicou bude uzavretá cesta pri amfiteátri”

 1. 1
  jozo says:

  Zbožňujem trnavské lávky – ukazku elegancie, architektonického vtipu a praktickosti….a som plný očakávania ako bude vyzerať táto nová ….

 2. 2
  Martin says:

  Ak sa dobre pamätám, tak pri bille sa mala postaviť kruhová križovatka, teraz ju v žiadnych nákresoch nevidím, zrejme svetelná križovatka sa nezmení, čo je z hľadiska plynulosti premávky negatívum.

 3. 3
  Podnikatel says:

  Neuveriteľné je, že sa vôbec neprihlada na podnikateľov v centre mesta. Toto obmedzenie má obrovský vplyv na tržny a zisk z dôvodu komplikovanej obchádzky. Nepochopiteľne je pre mna, že mesto súčastne rekonštuuje Halenársku ulicu počas odstávky ulice pri múzeu. Klobúk dolu

 4. 4
 5. 5
  Palo says:

  Citujem: “Trnava je známa nedostatkom zelene.”
  Prečo si ten zvyšok prírody nechránime?
  Prečo sa bude rúbať?
  http://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/209178-novy-park-v-trnave-nesmie-byt-prilis-atraktivny/

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.