reklama

Pre výstavbu lávky nad Hlbokou ulicou bude uzavretá cesta pri amfiteátri

Z dôvodu avizovanej výstavby lávky ponad Hlbokú ulicu, ktorá je súčasťou projektu City Arena, bude od pondelka 4. mája do 17. mája úplne uzatvorená komunikácia v úseku od Hlbokej ulice po križovatku pri Západoslovenskom múzeu.

Cestu uzatvoria v pondelok o 20. hodine, povolenie úseku dopravy na mestskom úrade pre investora na uzávierku platí do nedele 17. mája 18. hodiny.

uzavierka

Zdroj: MsÚ Trnava

Z Halenárskej ulice bude obchádzková trasa vedená na Dolné bašty, cez Športovú ulicu na Kollárovu ulicu s dĺžkou približne 420 m.

Z Hlbokej ulice je stanovená obchádzková trasa cez Kollárovu a do centra mesta Rázusovou ulicou. Dĺžka úseku je 550 metrov.

Za práce pod ochranou uzávierky zodpovedá spoločnosť STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo, s.r.o.

.

Ulož ako PDF
Napísal 3. mája 2015 0:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pre výstavbu lávky nad Hlbokou ulicou bude uzavretá cesta pri amfiteátri”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.