reklama

City – Arena chystá výstavbu dvoch kruhoviek, cesta pri amfiteátri zostane uzavretá až do augusta

Úplná uzávierka spojovacej cesty medzi Hlbokou ulicou a Západoslovenským múzeom popri amfiteátri bude pokračovať až do otvorenia City – Areny 20. augusta 2015.

Ako informoval úsek dopravy na mestskom úrade, aktuálna uzávierka cesty pri amfiteátri z dôvodu výstvaby lávky na Hlbokej ulici mala skončiť 17. mája.

Investor však už pripravuje výstavbu dvoch avizovaných kruhových križovatiek, preto je uzávierka cesty predĺžená.

muzeum
Pred múzeom vznikne kruhová križovatka

Prvá kruhová križovatka vznikne na nároží amfiteátra. Malá kruhovka sprístupní vjazd do podzemnej hromadnej garáže City – Areny.

Druhú okružnú križovatku postaví City – Arena pred budovou Západoslovenského múzea na uliciach Halenárska – Dolné Bašty.

Z Halenárskej ulice bude obchádzková trasa vedená na Dolné bašty, cez Športovú ulicu na Kollárovu ulicu s dĺžkou približne 420 m.

Z Hlbokej ulice je stanovená obchádzková trasa cez Kollárovu a do centra mesta Rázusovou ulicou. Dĺžka úseku je 550 metrov.

Za práce pod ochranou uzávierky zodpovedá spoločnosť STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo, s.r.o.

Ulož ako PDF
Napísal 18. mája 2015 7:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “City – Arena chystá výstavbu dvoch kruhoviek, cesta pri amfiteátri zostane uzavretá až do augusta”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.