reklama

V pondelok bude uzavretá cesta pri amfiteátri, počas leta rátajte s ďalšími obmedzeniami

Mesto Trnava informuje o uzávierke prepojovovacej komunikácie medzi ulicami Hlboká a Halenárska v Trnave (odbočenie zo št. cesty II/504 na Hlbokej na miestnu komunikáciu na Halenárska pri amfiteátri). Uzávierka prepojovacej komunikácie bude v termíne 4. júla 2011 od 13.00 h do 23.00 h.

Obchádzková trasa bude z Ulice Hlboká na Ulicu Kollárova a Halenársku a naspäť z centra mesta z Ulice Dolné bašty na Ulicu Športová, Kollárova, alebo Dolné bašty – Halenárska – Kollárova.

Ilustračné foto

Na uliciach Pazmáňa, Sládkovičovej, Němcovej, Tomášikovej a Šoltésovej musia vodiči počítať v priebeju letných mesiacov s uzávierkami pre rekonštrukcie plynovodov. Podľa informácií mesta TrnavanNa uvedených uliciach bude uzavretý jeden jazdný pás, ktorý bude slúžiť ako pracovný priestor a cestná premávka bude vedená po druhom jazdnom páse a bude usmernená prenosnými dopravnými značkami.

Práce bude realizovať investor stavby SPP – distribúcia, a.s., Mlynské Nivy 44/b, Bratislava.

Doba uzávierok:
Ulica P. Pazmáňa – od 29. júna do 12. augusta 2011
Ulica A. Sládkoviča – od 11. júla do 2. septembra 2011
Ulica B. Němcovej – od 25. júla do 2. septembra 2011
Ulica Tomášikova – od 8. augusta do 23. septembra 2011
Ulica E.M. Šoltésovej – od 8. augusta do 23. septembra 2011

Ulož ako PDF
Napísal 4. júla 2011 5:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V pondelok bude uzavretá cesta pri amfiteátri, počas leta rátajte s ďalšími obmedzeniami”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.