reklama

Halenárska ulica bude od piatku 13. augusta do nedele úplne uzavretá

Pre realizáciu inžinierskych sietí v novostavbe na Halenárskej ulici bude v čase od soboty 14. augusta 13.00 h do nedele 15. augusta 20.00 hodiny úplne uzavretá Halenárska ulica v úseku od múzea po Veselú ulicu.
Obchádzková trasa bude viesť od ulice J. Hollého smerom na Dolnopotočnú, Paulínsku a Dolné Bašty. V smere od amfiteátra bude možné odbočiť doľava na Dolné Bašty a následne na Paulínsku ulicu.

Rozhodnutie o povolení uzávierky vydalo mesto Trnava na základe žiadosti spoločnosti inwest, s.r.o.
„Dôjde k rozkopaniu telesa cesty pre zriadenie vodovodnej a kanalizačnej prípojky pre novostavbu. Pri realizácii kanalizačnej prípojky pôjde o veľmi hlboký výkop až v rozsahu 4 až 5 metrov pod úrovňou cesty. Pre zabezpečenie bezpečnosti cestnej premávky a minimálneho času na realizáciu počas soboty a nedele, bude výhodnejšie vykonať práce pod ochranou uzávierky miestnej komunikácie. Preto bolo žiadateľovi vyhovené a vydané povolenie na úplnú uzávierku Halenárskej ulice v dĺžke asi 200 metrov,“ uvádza sa vo rozhodnutí Mestského úradu v Trnave.

AKTUALIZÁCIA:
Mesto Trnava v stredu popoludní prostredníctvom svojej facebookovej stránky oznámilo, že pre poruchu na vodovodnom potrubí bude Halenárska ulica uzavretá už od piatku 13. augusta až do nedele 15. augusta.

Ulož ako PDF
Napísal 11. augusta 2010 9:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.