reklama

Hornopotočná ulica je uzavretá až do 5. augusta

Hornopotočná ulica v Trnave bude od 13. júla do 5. augusta uzavretá od križovatky s Pekárskou ulicou po križovatku s Univerzitným námestím v dĺžke asi 150 metrov, informovala Elena Ursinyová z referátu komunikácie mesta Trnava.

Ilustračné foto.

Obchádzková trasa povedie z Hornopotočnej ulice na Hollého a Halenársku ulicu alebo z Hornopotočnej na Horné bašty, Pekársku a Hviezdoslavovu.

Investor stavby je ESM YZAMER, Skladová 2/E, Trnava, zhotoviteľom stavby je Ing. Alena Pobiecka, AXEL, Šafárikova 18, Trnava, zodpovedný pracovník Milan Hrdina, č. t. 0903 431017.

Ulož ako PDF
Napísal 15. júla 2010 10:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.