reklama

Na mesiac uzatvoria križovatku pri SAD na Nitrianskej aj ulicu Horné Bašty

Pre rekonštrukcie ciest čakajú na vodičov v Trnave nové dopravné obmedzenia.

Križovatka pri SAD

Počnúc utorkom 29. júna až do 31. júla bude uzavretá križovatka ulíc Priemyselná – Nitrianska pri SAD.  Dôvodom uzávierky je rekonštrukcia štátnej cesty I/51 v Trnave na Nitrianskej ulici. Obchádzková trasa povedie po uliciach Bulharská a Mikovíniho, časť Priemyselnej ulice bude ako slepá ulica.
Investorom stavby je Slovenská správa ciest IVaSC, Miletičova 19, Bratislava, zhotoviteľom stavby je SKANSKA BS a.s., Košovská cesta 16, Prievidza.

Na Horných Baštách budú vymieňať kamennú dlažbu, ktorá sa neosvedčila

Ulica Horné bašty bude uzavretá od 1. až do 31. júla v úseku od križovatky so Štefánikovou ulicou pri hoteli Apollo po križovatku s Pekárskou ulicou v dĺžke viac ako 100 metrov. Dôvodom uzávierky je rekonštrukcia telesa miestnej komunikácie. Obchádzková trasa povedie po Hornopotočnej ulici alebo z Hornopotočnej ulice na druhú polovicu ulice Horné bašty a odtiaľ na Pekársku ulicu.
Investorom stavby je Mestský úrad v Trnave, odbor investičnej výstavby, zhotoviteľom stavby je Trnavská stavebná spoločnosť, a.s., Bratislavská 4, Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 28. júna 2010 21:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.