reklama

Hornopotočná ulica bude cez víkend v dopoludňajších hodinách uzavretá

Hornopotočná ulica v Trnave bude v sobotu 27. a v nedeľu 28. novembra od 7. do 12. hodiny uzavretá na stometrovom úseku od križovatky s ulicou Horné bašty po križovatku s Univerzitným námestím.

Ilustračné foto: Hornopotočná ulica

Dôvodom uzávierky je demontáž stavebného žeriavu zo stavby polyfunkčného domu.

Vzhľadom na zložitosť demontáže je možné, že sa ju nepodarí v tomto termíne ukončiť. Preto sa počíta aj s ďalším termínom uzávierky v sobotu 4. a v nedeľu 5. decembra od 7. do 12. hodiny. Obchádzková trasa povedie z Hornopotočnej ulice na ulicu Horné bašty a Pekársku a späť na Hornopotočnú alebo Hviezdoslavovu ulicu,“ informuje mesto Trnava.

Výstavba polyfunkcie na Hornopotočnej ulici skomplikovala dopravu v tomto roku už dvakrát. Prejazd ulicou bol uzatvorený od konca mája do 10. júna pre inštaláciu prípojok, z rovnakého dôvodu aj od polovice júla do začiatku augusta.


Ulož ako PDF
Napísal 24. novembra 2010 18:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.