reklama

Hornopotočná ulica bude uzavretá až do 10. júna

Pre inštaláciu horúcovodnej prípojky nového polyfunkčného domu na Hornopotočnej je od polovice mája uzatvorená doprava od križovatky s ulicou Horné Bašty po križovatku na Univerzitnom námestí. Stavebník predpokladá, že asi 100 – metrový úsek opätovne sprejazdnia vo štvrtok 10. júna.

Obchádzková trasa v smere od Rybníkovej ulice vedie cez Horné Bašty a Pekársku ulicu. Žiadateľom o uzávierku je ESM – YZAMER, s.r.o., Skladová 2/E, Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 28. mája 2010 15:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

4 komentáre pre “Hornopotočná ulica bude uzavretá až do 10. júna”

 1. 1
  Marek says:

  Nikde som nenašiel dátum vydania článku. Mohli by ste k článkom dokladať aj dátumy aktuálnosti respektíve dátum napísania, alebo nepoužiť len: ….do 10 jún. Ale aj rok o ktorý sa jedná. Toto je dôkaz neprofesionality. Pozerám že u aktuálneho článku je už dátum o ktorý sa jedná, ale dátum napísania nehrozí. Minimálne rok ste sa nezlepšili.

 2. 2
  Marek says:

  Osprevedlňujem sa prepáčte!

  Totižto všetko čo začína fotkou tváre, či už je to pod článkom alebo kde.
  Akosi automaticky prehliadam. Pripomína mi to tie zabíjače času-soc siete.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.