reklama

Pôvodné termíny uzávierok na Horných Baštách a Priemyselnej sa predĺžili

Uzávierka Ulice Horné bašty v Trnave na úseku od križovatky so Štefánikovou ulicou po križovatku s Pekárskou ulicou sa predlžuje do 20. augusta 2010.

Pôvodný termín ukončenia uzávierky 31. júla 2010 nemôže byť dodržaný vzhľadom na nepredvídané problémy pri rekonštrukcii povrchu komunikácie,“ informovalo mesto Trnava prostredníctvom tlačovej správy. Obchádzková trasa vedie naďalej z Rybníkovej ulice po Hornopotočnej ulici na Ulicu J. Hollého, prípadne z Hornopotočnej po neuzavretej časti ulice Horné bašty smerom na Pekársku ulicu.

Priemyselná ulica v Trnave bude uzavretá až do 17. augusta 2010. Dôvodom uzávierky je rekonštrukcia Nitrianskej cesty. Vzhľadom na novovzniknuté problémy na stavbe nemôže byť dodržaný pôvodný termín ukončenia stavebných prác 31. júl 2010. Obchádzková trasa vedie po uliciach Bulharská a Mikovíniho a časť Priemyselnej ulice je ako slepá ulica.

Ulož ako PDF
Napísal 2. augusta 2010 9:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.