reklama

Ďalšie obmedzenia dopravy v dotyku centra na Dolných Baštách, Športovej a Kollárovej

AKTUALIZOVANÉ v pondelok 6. júla o 9:03

Už tak dosť vypätá dopravná situácia v okolí City Areny a v širšom centre Trnavy sa skomplikuje. Vodiči sa preto musia obrniť ešte väčšou dávkou trpezlivosti, než tomu bolo doposiaľ.

Ako informuje mestský úrad prostredníctvom odboru dopravy a komunálnych služieb, až do 15. augusta 2015 budú uzavreté pre dopravu ulice Dolné bašty a Športová, s obmedzeniami je potrebné počítať na frekventovanej Kollárovej ulici.

„Dôvodom uzávierok je výstavba projektu City Arena, s ktorou je spojená rekonštrukcia komunikácií v okolí nového štadióna,“ vysvetľuje odbor dopravy a komunálnych služieb.

kollarova
Vyznačenie dopravných obmedzení na Kollárovej ulici

Dolné bašty

Na Dolných baštách je úplne uzavretý úsek od križovatky s Paulínskou pri Balakove po križovatku s ulicami Halenárska – Kapitulská pri Západoslovenskom múzeu. Dĺžka uzavretého úseku je asi 150 metrov.

Športová ulica

Na Športovej je komunikácia uzavretá asi do polovice ulice, a to v úseku od križovatky s Dolnými baštami smerom ku križovatke s Kollárovou ulicou. Dĺžka uzavretého úseku je približne 100 m.

Kollárova ulica

Na Kollárovej bude kompletne uzavretý úsek od križovatky so Športovou ulicou po križovatku ulíc Hlboká – Sladovnícka – Spartakovská v dĺžke asi 220 metrov počas najbližšieho víkendu od večerných hodín v piatok 10. do nedele 12. júla.
Zákaz vjazdu bude (okrem dopravnej obsluhy a obyvateľov Podjavorinskej) aj z druhej strany Kollárovej ulice od križovatky s Rázusovou ulicou (pri Právnickej fakulte Trnavskej univerzity).
V pracovných má doprava v celej dĺžke Kollárovej fungovať obojsmerne.

Obchádzky

Odbor dopravy a komunálnych služieb schválil nasledovné obchádzkové trasy.

Vjazd na Športovú ulicu bude z Kollárovej ulice a výjazd naspäť na Kollárovú.

Obchádzková trasa uzavretého úseku komunikácie na Dolných baštách a na Športovej ulici je riešená nasledovne: jednosmerná komunikácia na Dolných baštách v úseku od budovy okresného súdu smerom po križovatku s Paulínskou je zmenená na obojsmernú a obojsmerná cestná premávka pokračuje z Paulínskej smerom k OD Jednota na Dolnopotočnú a ďalej na Halenársku ulicu.

Výjazd z Paulínskej od budovy VÚB funguje na obojsmernú komunikáciu na Dolných baštách smerom k budove okresnému súdu, ďalej cez Námestie SNP a ulicu A. Žarnova na Kollárovu ulicu.

Ulož ako PDF
Napísal 5. júla 2015 0:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Ďalšie obmedzenia dopravy v dotyku centra na Dolných Baštách, Športovej a Kollárovej”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.