reklama

Na Dolných baštách medzi VUB-kou a okresným súdom je obojsmerka

Často neprehľadnú a komplikovanú dopravnú situáciu v centre Trnavy, ktorá vzniká v dôsledku intenzívnych stavebných prác na projekte City Arena, rieši úsek dopravy na mestskom úrade novým opatrením.

Cesta medzi budovou Okresného súdu v Trnave a pobočkou VÚB Banky na ulici Dolné bašty je po novom zobojsmernená.

Toto rozhodnutie si zrejme vyžiadal mimoriadne sťažený prejazd áut ulicami Dolné bašty a Športová. Po cestách sa v súčasnosti pohybuje množstvo stavebných mechanizmov, čo sa zásadne odráža na plynulosti dopravy v tejto lokalite.

Vodiči preto môžu využiť na výjazd z centra mesta v smere z Dolných bášt od múzea a z Paulínskej ulice od kina Hviezda obojsmerný úsek medzi bankou a súdom.

O zmenách v organizácii dopravy informuje vodičov zvislé aj vodorovné dopravné značenie. Obojsmerná premávka bude v platnosti do otvorenia City Areny.

Do 20. augusta 2015 má City Arena vybudovať dve nové kruhové križovatky na nároží amfiteátra a na križovatke Dolné bašty-Halenárska pred múzeom. Do tohto termínu má byť cesta medzi Halenárskou a Hlbokou ulicou uzavretá.

basty-cesta1

basty-cesta2

basty-cesta3

Ulož ako PDF
Napísal 29. júna 2015 12:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Dolných baštách medzi VUB-kou a okresným súdom je obojsmerka”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.