reklama

Cestu medzi amfiteátrom a Kollárovou ulicou definitívne uzatvorili

Dopravnú spojnicu z centra mesta medzi amfiteátrom a Kollárovou ulicou v stredu 8. januára definitívne uzavreli.

Ukončenie fungovania cesty súvisí s výstavbou obchodno-športového komplexu City Arena.

V priestore od dnešného dňa už uzatvorenej komunikácie bude umiestnená komerčná časť projektu. Na nároží Halenárskej ulice a mestského amfiteátra pribudne malá kruhová križovatka.

sladovnicka-1
sladovnicka-2
Do cesty sa v stredu 8. januára zahryzli stavebné mechanizmy

Ďalšiu kruhovku postavia na križovatke ulíc Halenárska – Dolné Bašty pri Západoslovenskom múzeu.

Z ulíc Kollárova, Sladovnícka, Spartakovská či Hlboká sa dostanú vodiči na Halenársku ulicu k amfiteátru a ďalej do centra cez novú svetelnú križovatku pri čerpacej stanici OMV.

city-arena-trnava-celkovy
Celkový pohľad na projekt City Arena

FOTO: www.cityarenatrnava.sk

Ako sme informovali 30. decembra, v súvislosti s výstavbou komplexu City Arena a uzatvorením cesty medzi amfiteátrom a Kollárovou ulicou sa očakáva prenesenie dopravnej zaťaženosti v smere z centra mesta na Športovú ulicu.

Z dôvodu zvýšenia bezpečnosti dôjde preto v priebehu tohto roka na križovatke ulíc Športová – Kollárova k inštalácii semaforov.

Ulož ako PDF
Napísal 8. januára 2014 16:36. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Cestu medzi amfiteátrom a Kollárovou ulicou definitívne uzatvorili”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.