reklama

Vo štvrtok popoludní uzavrú pre dopravu prejazd Kollárovou

Polícia upozorňuje vodičov na uzatvorenie Kollárovej ulice pre dopravu vo štvrtok 13. decembra 2018 v čase približne od 16. hodiny do polnoci. Dôvodom je futbalový zápas Európskej ligy Spartak Trnava – Fenerbachce Istanbul na Štadióne Antona Malatinského.

Kollárova ulica nebude prejazdná v úseku od križovatky ulíc Kollárova – Rázusova po križovatku ulice Kollárova – vjazd do podzemných garáží City arény.


Kollárova ulice

Ilustračné foto

“Počas uzávierky ulice bude povolený vjazd pre obyvateľov ulíc v starej časti mesta Trnava (Vajanského, Hlavná a iné) na základe pokynov policajtov,” informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Polícia upozorňuje, že uzatvorenie Kollárovej ulice, respektíve jej sprejazdnenie, sa môže počas prebiehajúcich opatrení na zabezpečenie verejného úporiadku meniť a bude sa vyvíjať podľa aktuálnej bezpečnostnej situácie.

Polícia žiada obyvateľov, aby s uvedenými obmedzeniami už vopred počítali.

Ulož ako PDF
Napísal 12. decembra 2018 16:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vo štvrtok popoludní uzavrú pre dopravu prejazd Kollárovou”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.