reklama

Uzávierky pre dopravu budú tento týždeň na Kollárovej a Radlinského

Na motoristov čakajú tento týždeň uzávierky ulíc.

V súvislosti so zabezpečením verejného poriadku a bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky pred a počas konania futbalového zápasu skupinovej fázy Európskej ligy medzi FC Spartak Trnava a RSC Anderlecht Brusel, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 20. septembra od 21.00 hod., v čase približne od 16.30 hod. do asi 23.30 hod. uzavretá Kollárova ulica.

Uzávierka pre dopravu sa dotkne úseku od križovatky Kollárova – Rázusova (pri Právnickej fakulte TU) po križovatku Kollárova – vjazd do podzemných garáží City Areny.


Ilustračné foto

Približne od 18.00 do 20.00 hod. bude Kollárova ulica uzatvorená už v úseku od križovatky ulíc Kollárova – Hospodárska – Dohnányho (križovatka pri stanici) po vjazd do podzemných garáži City Areny.

Počas uzávierky ulice v tomto úseku bude vjazd pre obyvateľov ulíc v starej časti mesta Trnava (Vajanského, Hlavná a iné) na základe pokynov policajtov povolený z Hospodárskej ulice cez Námestie SNP (smerom k budove Krajskej knižnice v Trnave) a následne cez Rázusovu ulicu.

Predpokladaný čas uzávierky Kollárovej ulice sa môže operatívne zmeniť vzhľadom na vývoj bezpečnostnej situácie, upozorňuje polícia.

Ďalšia uzávierka pre dopravu bude na Radlinského ulici v termíne od piatka 21. septembra 2018 do soboty 22. septembra.

Cestu plánujú uzatvoriť v piatok o 10. hodine a opätovne otvoriť okolo v sobotu 20. hodiny.

Uzavretý bude úsek od križovatky s Vajanského ulicou po pešiu zónu z dôvodu konania Európskeho týždňa mobility.

Ulož ako PDF
Napísal 19. septembra 2018 0:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Uzávierky pre dopravu budú tento týždeň na Kollárovej a Radlinského”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.