reklama

Pre futbalový zápas Slovensko – Maďarsko uzatvoria vo štvrtok popoludní Kollárovu ulicu

Kvalifikačný futbalový zápas o postup na ME 2020 Slovensko – Maďarsko (začiatok vo štvrtok 21. marca 2019 o 20.45 hodine) prinesie so sebou bezpečnostné opatrenia, v rámci ktorých nastanú aj dopravné obmedzenia na Kollárovej ulici.

Duel reprezentačných výberov Slovenska a Maďarska označila polícia ako rizikový.

Z toho dôvodu prijal policajný zbor bezpečnostné opatrenia.

Ilustračné foto

„Polícia bude na nevyhnutne potrebný čas uzatvárať Kollárovu ulicu. K jej čiastočnému uzatvoreniu príde v čase približne od 14.00 do 23.00 h, pričom toto obmedzenie sa môže meniť podľa vývoja bezpečnostnej situácie,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Kollárova ulica bude uzatvorená pre dopravu od križovatky s Rázusovou ulicou – pri budove Právnicej fakulty TU – po vjazd do podzemných garáží City Areny.

Obyvateľom Podjavorinskej ulice bude umožnený vjazd od Kollárovej ulice oproti vchodu do nákupného centra City Arena.

„Žiadame občanov, aby s týmito obmedzeniami rátali a svoj program si naplánovali tak, aby sa ich obmedzenia dotkli čo najmenej,“ pripomenula M. Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 20. marca 2019 6:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.