reklama

V nedeľu pre futbalové derby so Slovanom uzavreli Kollárovu ulicu. Polícia riešila jeden incident

AKTUALIZOVANÉ

Nedeľný futbalový zápas medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava označili ako rizikový, bezpečnostné opatrenia sa dotknú aj dopravy na Kollárovej ulici.

Na Štadióne Antona Malatinského sa v nedeľu 16. februára 2020 o 15. hodine uskutoční futbalové derby medzi domácim Spartakom a bratislavským Slovanom.

„Keďže zápas bol označený ako rizikový, bude polícia vykonávať bezpečnostné opatrenia,“ upozornila krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Ilustračné foto: KR PZ Trnava

Polícia preto na nevyhnutne potrebný čas uzatvorí Kollárovu ulicu.

„Uzatvorenie plánujeme v nedeľu 16. februára od 12.00 približne do 18.00 h, pričom toto obmedzenie sa môže meniť podľa vývoja bezpečnostnej situácie,“ konkretizovala Kredatusová.

Ulica bude uzatvorená od svetelnej križovatky Kollárova- – Hospodárska – Dohnányho po vjazd do podzemných garáží City Areny.

Obyvateľom Podjavorinskej ulice bude umožnený vjazd od Kollárovej ulice oproti vchodu do nákupného centra City Arena.

Polícia žiada občanov, aby s týmito obmedzeniami rátali a svoj program si naplánovali tak, aby sa ich obmedzenia dotkli čo najmenej.

„Počas bezpečnostných opatrení pri futbale polícia zaevidovala jeden incident, ktorý riešime ako podozrenie z prečinu výtržníctva a ublíženia na zdraví. Na Jeruzalemskej ulici pravdepodobne fanúšikovia Spartaka kameňmi poškodili osobné auto s evidenčným číslom Rimavskej Soboty a zranili muža z auta, ktorý utrpel ľahké zranenie. Odchod fanúšikov Slovana sa zaobišiel bez incidentov, pokusom malých skupín, ktoré chceli preniknúť k slovanistom v blízkosti stanice, sme zabránili,“ vyjadrila sa Martina Kredatusová k udalostiam spojeným s futbalovým derby.

Ulož ako PDF
Napísal 15. februára 2020 8:36. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V nedeľu pre futbalové derby so Slovanom uzavreli Kollárovu ulicu. Polícia riešila jeden incident”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.