reklama

Pre futbalové derby Spartak-Slovan uzavrú v piatok Kollárovu ulicu

Futbalový zápas medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava, ktoré odohrajú v Trnave na budúci týždeň v piatok 25. februára o 17.30h, vyhodnotila polícia z hľadiska bezpečnosti ako rizikový.

„Pripravujeme bezpečnostné opatrenia, počas ktorých budú na verejný poriadok dohliadať policajti z celého kraja. S tým budú súvisieť aj určité obmedzenia, ktoré sa dotknú niektorých občanov,“ upozornila krajská policajný hovorkyňa Martina Kredatusová.

Ilustračné foto

V deň zápasu od 5. do 22.00 hodiny budú z bezpečnostných dôvodov uzatvorené parkoviská na Kollárovej ulici. Práve tadiaľ budú prichádzať na štadión fanúšikovia Slovana.
„Celá Kollárova ulica bude pre dopravu uzatvorená už od 13. hodiny. Prosíme občanov, aby rešpektovali pokyny polície a s týmito obmedzeniami, ktorých cieľom je ochrana majetku a zdravia, už vopred rátali,“ pripomenula.

Ulož ako PDF
Napísal 16. februára 2011 0:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pre futbalové derby Spartak-Slovan uzavrú v piatok Kollárovu ulicu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.