reklama

Pred derby: mesto zakázalo predaj alkoholu v centre, polícia v piatok uzatvorí Kollárovu

Mesto Trnava vydalo zákaz predaja alkoholických nápojov v okolí Štadióna Antona Malatinského. Zákaz platí v piatok 25. februára v čase od 14. do 19. 30 hodiny.

Dňa 10.02.2011 obdržalo Mesto Trnava žiadosť Krajského riaditeľstva PZ v Trnave o vydanie predmetného zákazu v súvislosti s konaním futbalového zápasu medzi mužstvami FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava. Zakázaný je predaj, podávanie alebo požívanie alkoholických nápojov v zariadeniach spoločného stravovania, v predajniach potravín alebo na verejne prístupných miestach v lokalite nasledovných ulíc: Kollárova, Športová, Andreja Žarnova, Halenárska, Hlboká, Spartakovská, Dolné bašty, Paulínska, Strelecká, B.S. Timravy, Trhová, Ľudmily Podjavorinskej a v priestoroch futbalového štadióna Antona Malatinského v Trnave,“ uvádza sa v rozhodnutí mesta Trnava.

Ilustračné foto

V súvislosti s derby, ktoré otvára jarnú časť najvyššej futbalovej súťaže, zverejnila pripravované opatrenia aj trnavská polícia. Polícia zápas vyhodnotila ako rizikový.

„Pripravujeme bezpečnostné opatrenia, počas ktorých budú na verejný poriadok dohliadať policajti z celého kraja. S tým budú súvisieť aj určité obmedzenia, ktoré sa dotknú niektorých občanov,” upozornila krajská policajný hovorkyňa Martina Kredatusová.

V deň zápasu od 5. do 22.00 hodiny budú z bezpečnostných dôvodov uzatvorené parkoviská na Kollárovej ulici. Práve tadiaľ budú prichádzať na štadión fanúšikovia Slovana.
“Celá Kollárova ulica bude pre dopravu uzatvorená už od 13. hodiny. Prosíme občanov, aby rešpektovali pokyny polície a s týmito obmedzeniami, ktorých cieľom je ochrana majetku a zdravia, už vopred rátali,” pripomenula.

Zápas medzi Spartakom a Slovanom začína o 17. 30 hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 22. februára 2011 13:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pred derby: mesto zakázalo predaj alkoholu v centre, polícia v piatok uzatvorí Kollárovu”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.