reklama

V širšom centre mesta bude v nedeľu zakázaný predaj alkoholu

Mesto Trnava vydalo rozhodnutie o zákaze podávania, predaja alebo používania alkoholických nápojov v zariadeniach spoločného stravovania, v predajniach potravín alebo iných verejne prístupných miestach v nedeľu 6. novembra v čase od 11. do 18. hodiny.

„Rozhodnutie vydalo mesto vzhľadom na bezpečnostnú situáciu a časté hromadné narušenia verejného poriadku, ktoré boli zaznamenané v minulosti medzi futbalovými fanúšikmi blížiaceho sa majstrovského futbalového zápasu Corgoň ligy medzi mužstvami FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava,“ zdôvodňuje mestská samospráva.

Futbalové derby Trnava – Slovan má už tradične status rizikového zápasu

Zákaz predaja a používania alkoholu platí nielen v priestoroch futbalového štadióna Antona Malatinského v Trnave, ale aj v na uliciach Kollárova, Športová, Andreja Žarnova, Halenárska, Hlboká, Spartakovská, Dolné Bašty, Paulínska, Strelecká, B. S. Timravy a Ľudmily Podjavorinskej v Trnave.

Zápas odohrajú v Trnave v nedeľu 6. novembra so začiatkom o 14.30 hodine. Na verejný poriadok budú dohliadať policajti z celého kraja.

V čase od 12. do 17. hodiny bude pre dopravu uzatvorená Kollárova ulica.

Ulož ako PDF
Napísal 4. novembra 2011 7:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.