reklama

Cez derby bude v centre mesta zakázaný alkohol

Mesto Trnava vydalo rozhodnutie o zákaze podávania, predaja alebo požívania alkoholických nápojov v zariadeniach spoločného stravovania, v predajniach potravín alebo na iných verejne prístupných miestach v sobotu 13. apríla 2013 v čase od 10. do 16.30 hodiny na uliciach Kollárovej, Športovej, Andreja Žarnova, Halenárskej, Hlbokej, Spartakovskej, Dolných baštách, Paulínskej, Streleckej, B. S. Timravy, Ľudmily Podjavorinskej a v priestoroch futbalového štadióna Antona Malatinského v Trnave.

Opatrenie súvisí s futbalovým derby medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislave, ktoré začne v rovnaký deň o 14.30 hodine.

slovan-fans-kollarova6

Ilustračné foto

Mesto Trnava rozhodlo o vyššie uvedenom zákaze podávania, predaja alebo požívania alkoholických nápojov na základe žiadosti Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave v súvislosti s blížiacim sa futbalovým zápasom Corgoň ligy medzi mužstvami FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava.
Toto preventívne opatrenie je žiaduce vzhľadom na bezpečnostnú situáciu a časté hromadné narušenia verejného poriadku, ktoré boli zaznamenané v minulosti medzi futbalovými fanúšikmi
,“ uvádza sa v rozhodnutí mestského úradu.

Rozhodnutie je vydané na základe zákona o organizovaní verejných telovýchovných podujatí, športových podujatí a turistických podujatí a podľa zákona o ochrane pred zneužívaním alkoholických nápojov a o zriaďovaní a prevádzke protialkoholických záchytných izieb, ako aj na základe Všeobecne záväzného nariadenia mesta Trnavy č. 89.

Ulož ako PDF
Napísal 5. apríla 2013 8:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Cez derby bude v centre mesta zakázaný alkohol”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.