reklama

Opatrenia pred zápasom Spartak – Legia: uzavretá Kollárova a Športová, zákaz predaja alkoholu v okolí štadióna

V utorok 31. júla 2018 bude v čase od 17. do 23. 30 hodiny uzavretá Kollárova ulica. Dôvodom je zabezpečenie verejného poriadku v súvislosti so zápasom 2. predkola Ligy majstrov medzi Spartakom Trnava a Legiou Varšava, ktorý začína v utorok o 20.30 hodine.

Uzávierka Kollárovej ulice sa táka úseku od križovatky ulíc Kollárova – Dohnányho – Hospodárska po križovatku ulice Kollárova – vjazd do podzemných garáži City Areny.

Uzatvorená bude od poludnia aj Športová ulica. Prechod pre obyvateľov Podjavorinskej ulice bude umožnený z Kollárovej ulice oproti vstupu do City Areny.

Dopravu bude riadiť polícia.

Ilustračné foto

Mesto Trnava vydalo rozhodnutie o zákaze podávania predaja alebo požívania alkoholických nápojov s obsahom alkoholu vyšším ako 4,1 objemových percent alkoholu 31. júla v čase od 15. do 24.00 hodiny.

Mesto rozhodlo o zákaze na základe žiadosti Krajského riaditeľstva PZ v Trnava.

Zákaz sa týka okrem samotného štadióna aj okolitých lokalít Kollárova, Športová, A. Žarnova, Halenárska, Hlavná, Kapitulská, Paulínska, Hlboká, Spartakovská, Dolné bašty, Strelecká, B.S . Timravy, Ľ. Podjavorinskej, Orolská, Vajanského, Radlinského, Hviezdoslavova, Františkánska, Štefánikova, Trojičné námestie a Námestie Slovenského národného povstania.

Trnavská radnicav spolupráci s UEFA z dôvodu zachovania bezpečného priebehu odporúča prevádzkovateľom stravovacích a pohostinských zariadení v lokalitách dotknutých rizikovým futbalovým zápasom, aby podávali nápoje výlučne v plastových pohároch.

„Toto preventívne opatrenie je žiadúce vzhľadom na bezpečnostnú situáciu a časté hromadné narúšanie verejného riadku, ktoré boli zaznamenané v minulosti medzi futbalovými fanúšikmi,“ vysvetľuje mesto v rozhodnutí.

Ulož ako PDF
Napísal 30. júla 2018 8:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Opatrenia pred zápasom Spartak – Legia: uzavretá Kollárova a Športová, zákaz predaja alkoholu v okolí štadióna”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.