reklama

Dopravné opatrenia pred futbalovým zápasom Spartak Trnava – AS Trenčín

V súvislosti s futbalovým stretnutím medzi AS Trenčín a Spartakom Trnava, ktoré odohrajú v sobotu 5. decembra 2015, prijala polícia viaceré opatrenia v doprave.

Obyvateľov mesta a všetkých trnavských priaznivcov futbalu upozorňujeme na úplnú uzávierku ulíc Kollárova a Športová. Neprejazdné budú v čase približne od 14.00 do 21.00 h,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Návštevníci City Areny a futbalového podujatia však môžu využívať oba vstupy do podzemných garáží. Z Kollárovej ulice budú vodiči počas uzávierky môcť vychádzať len doľava.

„Uvítali by sme, keby s ohľadom na zvýšený počet chodcov, využívali vodiči prednostne vchod od Mestského amfiteátra. Vzhľadom na kapacitné možnosti parkovacích miest v okolí štadióna žiadame návštevníkov podujatia, aby sa presúvali podľa možností bez využitia svojich vozidiel. Ostatných vodičov žiadame o trpezlivosť a vzájomnú ohľaduplnosť.,“ pripomína.

slovan-fans-kollarova3

ILUSTRAČNÉ FOTO

Najbližšie križovatky bude polícia regulovať za pomoci dopravných policajtov a to za plnej prevádzky svetelnej signalizácie. Pokyny policajta sú nadradené dopravným značkám a zariadeniam.

Polícia očakáva príchod približne 1900 fanúšikov hostí z Trenčína a niekoľko tisíc trnavských fanúšikov.

„Polícia je organizačne pripravená a situáciu bude monitorovať už niekoľko hodín pred a po ukončení zápasu,“ dodala M. Linkešová.

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2015 9:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dopravné opatrenia pred futbalovým zápasom Spartak Trnava – AS Trenčín”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.