reklama

Polícia pripravuje opatrenia pred zápasom Trnava – Žilina

Polícia pripravuje bezpečnostné opatrenia v súvislosti s futbalovým zápasom medzi klubmi Spartak Trnava a MŠK Žilina.

Stretnutie odohrajú v sobotu 20. októbra so začiatkom o 17.30 hodine na Štadióne Antona Malatinského.

S pripravovanými opatreniami budú súvisieť určité obmedzenia, ktoré sa dotknú niektorých občanov a polícia ich nevyhnutne musí vykonať na ochranu majetku a zdravia,“ poznamenal hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Kollárova ulica bude v prípade potreby čiastočne uzatvorená pred začatím futbalového stretnutia a po jeho ukončení na nevyhnutne potrebný čas. Do bezpečnostných opatrení budú nasadení príslušníci poriadkovej polície, dopravnej polície, kriminálnej polície, pohotovostných policajných útvarov z Trnavy a Nitry, príslušníci krajskej zásahovej skupiny, policajná kynológia a jazdná polícia.

Polícia prosí občanov, aby rešpektovali pokyny a s týmito obmedzeniami už vopred počítali.

Ulož ako PDF
Napísal 18. októbra 2012 10:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Polícia pripravuje opatrenia pred zápasom Trnava – Žilina”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.