reklama

Do Trnavy príde Slovan, polícia opäť pripravuje bezpečnostné opatrenia

Trnavská polícia pripravuje bezpečnostné opatrenia na futbalový zápas medzi klubmi Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava. Zápas odohrajú v Trnave budúcu sobotu 13. apríla o 14.30 hodine.

Podľa informácií krajského policajného hovorcu Michala Hanusa s duelom futbalových rivalov budú súvisieť aj určité obmedzenia, ktoré sa dotknú niektorých občanov a polícia ich nevyhnutne musí vykonať na ochranu majetku a zdravia.

spartak-slovan-fans-kollarova-3
Príchod fanúšikov Slovana sprevádza tradične dohľad policajných jednotiek

Kollárova ulica bude v sobotu 13. apríla od 13. hodiny uzatvorená až do ukončenia bezpečnostných opatrení. Do bezpečnostných opatrení budú nasadení príslušníci poriadkovej polície, dopranej polície, kriminálnej polície, pohotovostných policajných útvarov z Trnavy, Bratislavy, Nitry a Trenčína, príslušníci krajskej zásahovej skupiny, policajná kynológia a jazdná polícia. Z techniky bude pripravené vodné delo. Polícia prosí občanov, aby rešpektovali pokyny a s týmito obmedzeniami už vopred rátali,“ uviedol M. Hanus.

Bezpečnostné opatrenia polícia pripravuje aj na zápas, ktorý sa odohrá 16. apríla medzi klubmi Spartak Trnava a MŠK Žilina.

Aj v súvislosti s týmto zápasom bude polícia prijímať opatrenia „na ochranu majetku a zdravia„.

Ulož ako PDF
Napísal 4. apríla 2013 10:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Do Trnavy príde Slovan, polícia opäť pripravuje bezpečnostné opatrenia”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.