reklama

Do Trnavy príde Slovan, polícia opäť pripravuje bezpečnostné opatrenia

Trnavská polícia pripravuje bezpečnostné opatrenia na futbalový zápas medzi klubmi Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava. Zápas odohrajú v Trnave budúcu sobotu 13. apríla o 14.30 hodine.

Podľa informácií krajského policajného hovorcu Michala Hanusa s duelom futbalových rivalov budú súvisieť aj určité obmedzenia, ktoré sa dotknú niektorých občanov a polícia ich nevyhnutne musí vykonať na ochranu majetku a zdravia.

spartak-slovan-fans-kollarova-3
Príchod fanúšikov Slovana sprevádza tradične dohľad policajných jednotiek

Kollárova ulica bude v sobotu 13. apríla od 13. hodiny uzatvorená až do ukončenia bezpečnostných opatrení. Do bezpečnostných opatrení budú nasadení príslušníci poriadkovej polície, dopranej polície, kriminálnej polície, pohotovostných policajných útvarov z Trnavy, Bratislavy, Nitry a Trenčína, príslušníci krajskej zásahovej skupiny, policajná kynológia a jazdná polícia. Z techniky bude pripravené vodné delo. Polícia prosí občanov, aby rešpektovali pokyny a s týmito obmedzeniami už vopred rátali,“ uviedol M. Hanus.

Bezpečnostné opatrenia polícia pripravuje aj na zápas, ktorý sa odohrá 16. apríla medzi klubmi Spartak Trnava a MŠK Žilina.

Aj v súvislosti s týmto zápasom bude polícia prijímať opatrenia „na ochranu majetku a zdravia„.

Ulož ako PDF
Napísal 4. apríla 2013 10:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Do Trnavy príde Slovan, polícia opäť pripravuje bezpečnostné opatrenia”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.