reklama

V utorok opäť uzatvoria Kollárovu ulicu. Do Trnavy znova zavíta Slovan

V utorok 19. apríla odohrajú na Štadióne Antona Malatinského v Trnave odvetné stretnutie semifinále Slovenského pohára vo futbale medzi domácim Spartakom a bratislavským Slovanom.

Krajský policajný hovorca Michal Hanus informoval, že na dodržiavanie verejného poriadku budú dohliadať policajti z celého kraja.
„S tým budú súvisieť aj určité obmedzenia, ktoré sa dotknú niektorých občanov a polícia ich nevyhnutne musí vykonať na ochranu majetku a zdravia. Kollárova ulica v Trnave bude uzatvorená v utorok 19. apríla od 14.00 hodiny až do skončenia zápasu. Prosíme občanov, aby rešpektovali pokyny polície a s týmito obmedzeniami už vopred počítali,“ upozorňuje M. Hanus.

Kollárova ulica bola pre futbalové derby uzatvorená aj koncom februára

Odvekí futbaloví rivali sa naposledy stretli v Trnave 25. februára tohto roka. Opatrenia súvisiace so zápasom si vtedy vyžiadali asistenciu viac ako 600 policajtov.

Odvetný semifinálový zápas začína o 17. 30 hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 14. apríla 2011 9:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V utorok opäť uzatvoria Kollárovu ulicu. Do Trnavy znova zavíta Slovan”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.