reklama

V utorok opäť uzatvoria Kollárovu ulicu. Do Trnavy znova zavíta Slovan

V utorok 19. apríla odohrajú na Štadióne Antona Malatinského v Trnave odvetné stretnutie semifinále Slovenského pohára vo futbale medzi domácim Spartakom a bratislavským Slovanom.

Krajský policajný hovorca Michal Hanus informoval, že na dodržiavanie verejného poriadku budú dohliadať policajti z celého kraja.
„S tým budú súvisieť aj určité obmedzenia, ktoré sa dotknú niektorých občanov a polícia ich nevyhnutne musí vykonať na ochranu majetku a zdravia. Kollárova ulica v Trnave bude uzatvorená v utorok 19. apríla od 14.00 hodiny až do skončenia zápasu. Prosíme občanov, aby rešpektovali pokyny polície a s týmito obmedzeniami už vopred počítali,“ upozorňuje M. Hanus.

Kollárova ulica bola pre futbalové derby uzatvorená aj koncom februára

Odvekí futbaloví rivali sa naposledy stretli v Trnave 25. februára tohto roka. Opatrenia súvisiace so zápasom si vtedy vyžiadali asistenciu viac ako 600 policajtov.

Odvetný semifinálový zápas začína o 17. 30 hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 14. apríla 2011 9:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V utorok opäť uzatvoria Kollárovu ulicu. Do Trnavy znova zavíta Slovan”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.