reklama

Mesto vydalo na štvrtok zákaz predaja alkoholu na štadióne a v okolí

Mesto Trnava vydalo v súvislosti s futbalovým zápasom predkola Európskej ligy medzi Spartakom a Steauou Bukurešť rozhodnutie o zákaze podávania, predaja alebo požívania alkoholických nápojov v zariadeniach spoločného stravovania, v predajniach potravín alebo na iných verejne prístupných miestach vo štvrtok 9. augusta 2012 v čase od 14. do 22. hodiny.

Zákaz je vydaný pre ulice Kollárovu, Športovú, Andreja Žarnova, Halenársku, Hlbokú, Spartakovskú, Dolné Bašty, Paulínsku, Streleckú, B. S. Timravy, Ľudmily Podjavorinskej a týka sa aj priestorov futbalového Štadióna Antona Malatinského.

ILUSTRAČNÉ FOTO

„Mesto Trnava rozhodlo o vyššie uvedenom zákaze podávania, predaja alebo požívania alkoholických nápojov na základe žiadosti Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave v súvislosti s blížiacim sa futbalovým zápasom 3. predkola Európskej ligy medzi mužstvami FC Spartak Trnava a Steaua Bukurešť.
Toto preventívne opatrenie je žiaduce vzhľadom na bezpečnostnú situáciu a časté hromadné narušenia verejného poriadku, ktoré boli zaznamenané v minulosti medzi futbalovými fanúšikmi
,“ uvádza sa v rozhodnutí trnavskej samosprávy.

Futbalový zápas Európskej ligy má výkop vo štvrtok o 19.30 hodine. Predpredaj vstupeniek začal v pondelok a len v prvom dni sa predalo asi 5000 lístkov. Predstavitelia klubu predpokladajú, že do Trnavy pricestuje približne 200 rumunských fanúšikov.

Rozhodnutie bolo vydané na základe § 8 ods. 8 zákona č. 479/2008 Z. z. o organizovaní verejných telovýchovných podujatí, športových podujatí a turistických podujatí a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a podľa § 2 ods. 4 zákona č. 219/1996 Z. z. o ochrane pred zneužívaním alkoholických nápojov a o zriaďovaní a prevádzke protialkoholických záchytných izieb v znení neskorších predpisov a Čl. 3 ods. 3 Všeobecne záväzného nariadenia mesta Trnavy č. 89.

Ulož ako PDF
Napísal 7. augusta 2012 11:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto vydalo na štvrtok zákaz predaja alkoholu na štadióne a v okolí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.