reklama

Cesty po rozkopávkach opravia, ulice Kollárova a Športová budú uzavreté

Z dôvodu realizácie živičnej povrchovej úpravy po rozkopávkach na uliciach Športová a Kollárova budú cesty v týchto úsekoch pre dopravu neprejazdné.

Kollárova ulica bude úplne uzavretá počas víkendu od soboty 22. marca 6.00 h do nedele 23. marca 22.00 h.

Uzávierka Športovej ulice platí od pondelka 24. marca 7.00 h do piatka 28. marca 18.00 h.

kollarova
Kollárova ulica

Obe cestné komunikácie opravia po rozkopávkach, ktoré sa realizovali za účelom zriadenia kanalizačných a vodovodných prípojok pre projekt City Arena.

Kollárova ulica bude uzavretá v 220 metrov dlhom úseku od križovatky Hlboká-Sladovnícka-Spartakovská-Kollárova – po križovatku ulíc Ľ. Podjavorinskej – Športová.

Uzávierka na Športovej ulici bude realizovaná od križovatky s ulicou Dolné bašty po prvý domový objekt na Športovej v dĺžke asi 70 metrov.

Ochádzkové trasy

Kollárova: Obchádzková trasa bude vedená zo Sladovníckej, Spartakovskej a Hlbokej na Halenársku a Dolné Bašty.
Z opačného smeru – od železničnej stanice bude obchádzková trasa vedená na Rázusovu ulicu, Dolné bašty a Halenársku.

Obyvateľom z Ulice Ľ. Podjavorinskej bude vjazd na ich ulicu povolený.

MAD linka č. 3 a 16 bude viesť cez Ulicu Tamaškovičova s náhradnou zastávkou na Ulici Dohnányho. Pre linky č. 4 a 14 bude obchádzková trasa vedená cez Ulice Hospodárska – Rybníková – Hlboká s náhradnou zastávkou na Ulici Hospodárska.

Športová: obchádzková trasa bude vedená po ulici Dolné bašty na Halenársku a Sladovnícku. Z Kollárovej ulice bude povolený vjazd na Športovú ulicu a výjazd späť na Kollárovu.

Ulož ako PDF
Napísal 21. marca 2014 9:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Cesty po rozkopávkach opravia, ulice Kollárova a Športová budú uzavreté”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.