reklama

Športová ulica bude až do konca februára neprejazdná

Až do konca februára 2014 bude uzavretá Športová ulica.

Povolenie dodávateľovi stavebných prác na projekte City Arena – Štadión Antona Malatinského, spoločnosti ZIPP Bratislava, vydal Odbor dopravy a komunálnych služieb Mestského úradu v Trnave.

Dôvodom úplnej uzávierky je ukladanie kanalizačného potrubia do telesa komunikácie a realizácia kanalizačných šácht.

sportova
Aktuálna situácia na Športovej ulici

Uzávierka na Športovej ulici začína od križovatky s ulicou Dolné bašty v dĺžke 70 metrov. Motorové vozidlá sa preto na Kollárovu ulicu z centra mesta cez Športovú nedostanú.

Obchádzková trasa vedie po ulici Dolné bašty smerom k Západoslovenskému múzeu, na ulice Halenárska, Sladovnícka a Kollárova. Vjazd na Športovú je riešený Kollárovej ulice a výjazd z nej tak isto na Kollárovu.

Ulož ako PDF
Napísal 26. novembra 2013 10:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

4 komentáre pre “Športová ulica bude až do konca februára neprejazdná”

 1. 1
  Palko says:

  Povolil ten “profesionálny team” z odboru dopravy aj rozkopávku chodníka na Kollárovej, zúženie Hlbokej pri budovanom obchodnom centre s krycím názvom štadión? Tiež to, že chodci z Družby k amfiku nemajú ako prejsť a nie je tam žiadne značenie ani pre vodičov ani pre chodcov o posunutom prechode? Tá rozkopávka chodníka pri pumpe je už len čerešnička na torte.

  To si naozaj môže investor robiť čo chce a nikto to z mesta a polície nestráži? Ako môžu všetko naraz rozkopať? To im fakt nevadí totálne obmedzovanie a ohrozovanie obyvateľov, najmä chodcov v tej lokalite?
  Veď tam musia kľučkovať medzi vozidlami a chodiť z jednej strany cesty na druhú a naopak aby sa dostali do mesta alebo k právnickej fakulte.

 2. 2
  citatel says:

  Pochopim obmedzenia koli vystavbe,ale nepochopim len jedno.Je naozaj tak tazke tam postavit niekoho kto bude regulovat dopravu aby tam denno denne nevznikal chaos a zapchy!
  BUDICEK!

 3. 3
  trpezlivy says:

  jednoznacne genialne.od muzea sa neda odbocit vlavo na Kollarovej, takze si ju prejdeme tam a späť.chodit po kollarovej je ako za trest !!!

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.