reklama

Športová ulica bude až do konca februára neprejazdná

Až do konca februára 2014 bude uzavretá Športová ulica.

Povolenie dodávateľovi stavebných prác na projekte City Arena – Štadión Antona Malatinského, spoločnosti ZIPP Bratislava, vydal Odbor dopravy a komunálnych služieb Mestského úradu v Trnave.

Dôvodom úplnej uzávierky je ukladanie kanalizačného potrubia do telesa komunikácie a realizácia kanalizačných šácht.

sportova
Aktuálna situácia na Športovej ulici

Uzávierka na Športovej ulici začína od križovatky s ulicou Dolné bašty v dĺžke 70 metrov. Motorové vozidlá sa preto na Kollárovu ulicu z centra mesta cez Športovú nedostanú.

Obchádzková trasa vedie po ulici Dolné bašty smerom k Západoslovenskému múzeu, na ulice Halenárska, Sladovnícka a Kollárova. Vjazd na Športovú je riešený Kollárovej ulice a výjazd z nej tak isto na Kollárovu.

Ulož ako PDF
Napísal 26. novembra 2013 10:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Športová ulica bude až do konca februára neprejazdná”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.