reklama

Športová ulica bude až do konca februára neprejazdná

Až do konca februára 2014 bude uzavretá Športová ulica.

Povolenie dodávateľovi stavebných prác na projekte City Arena – Štadión Antona Malatinského, spoločnosti ZIPP Bratislava, vydal Odbor dopravy a komunálnych služieb Mestského úradu v Trnave.

Dôvodom úplnej uzávierky je ukladanie kanalizačného potrubia do telesa komunikácie a realizácia kanalizačných šácht.

sportova
Aktuálna situácia na Športovej ulici

Uzávierka na Športovej ulici začína od križovatky s ulicou Dolné bašty v dĺžke 70 metrov. Motorové vozidlá sa preto na Kollárovu ulicu z centra mesta cez Športovú nedostanú.

Obchádzková trasa vedie po ulici Dolné bašty smerom k Západoslovenskému múzeu, na ulice Halenárska, Sladovnícka a Kollárova. Vjazd na Športovú je riešený Kollárovej ulice a výjazd z nej tak isto na Kollárovu.

Ulož ako PDF
Napísal 26. novembra 2013 10:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Športová ulica bude až do konca februára neprejazdná”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.