reklama

Kollárova ulica bude cez víkend neprejazdná

Úsek dopravy na Mestskom úrade v Trnave informuje o úplnej uzávierke miestnej komunikácie na Kollárovej ulici v dĺžke približne 260 m.

Dôvodom uzávierky v úseku od križovatky s ulicami Športová a Podjavorinská v smere k Hlbokej a Spartakovskej je frézovanie povrchov miestnej komunikácie.

„Počas prác bude komunikácia neprejazdná od piatka 10. júla 18.00 h do nedele 12. júla 21.00 h a rovnako od piatka 17. júla 18.00 h do nedele 19. júla 21.00 hod.,“ konkretizuje mestský úrad.

kollarova
Ilustračné foto

Obchádzková trasa bude vedená od Hlbokej ulice po Sladovníckej, Tamaškovičovej, Dohnányho a Hospodárskej ulici na Kollárovu a opačne z Hlbokej, Rybníkovej, Šrobárovej a Hospodárskej na Kollárovu ulicu.

Autobusom bude prejazd povolený.

Za práce pod ochranou uzávierky zodpovedá spoločnosť STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo, s.r.o., Mlynské nivy 61/A, 820 01 Bratislava

Ulož ako PDF
Napísal 10. júla 2015 8:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.