reklama

Cesta na Dolných baštách bude mesiac neprejazdná, obchádzka povedie cez parkovisko

AKTUALIZOVANÉ V UTOROK o 14:47

Až do 31. marca 2014 bude uzavretý približne 20 – metrový úsek ulice Dolné Bašty pri budove VÚB Banky. Uzávierka vstúpi do platnosti v stredu 26. februára.

Dôvodom obmedzenia úseku je rozkopanie miestnej komunikácie za účelom výstavby kanalizácie a vodovodu pre nový futbalový štadión City Arena.

Obchádzková trasa bude vedená v smere od sídla okresného súdu na parkovisko pri Kalokagatii.

Vodiči prejdú k zadnej časti parkoviska okolo vchodu do Kalokagatie, za stavebný dvor popri oplotení, dostanú sa na Športovú ulicu a ďalej na Kollárovu.

Rovnako aj motoristi z Paulínskej ulice jazdiaci v smere od kina Hviezda obídu rozkopaný úsek pri križovatke ulíc Paulínska – Dolné Bašty cez parkovisko pri Kalokagatii.

K Západoslovenskému múzeu – na Kapitulskú a Halenársku ulicu sa autá dostanú z parkoviska odbočením doľava cez Športovú ulicu a na Dolné Bašty. Športová ulica bude v tomto úseku dočasne obojsmerná.

Ochádzková trasa bude vyznačená dopravným značením.

Dotknutý úsek na mape:

obchadzka-basty

Zdroj: Mesto Trnava


Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 24. februára 2014 13:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Cesta na Dolných baštách bude mesiac neprejazdná, obchádzka povedie cez parkovisko”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.