reklama

Pre výstavbu plynovodu bude mesiac rozkopaná cesta na Beethovenovej ulici

Úsek dopravy na Mestskom úrade v Trnave informuje o úplnej uzávierke miestnej komunikácie na na ulici Ludvika van Beethovena na sídlisku Prednádražie v období od 20. októbra do 20. novembra 2014.

Dôvodom uzávierky je výstavba plynovodu, ktorým bude zabezpečené zásobovanie a dodávka plynu pre obytnú zónu IBV Kamenný mlyn. Stavebné práce si vyžiadajú rozkopanie telesa miestnej komunikácie.

beethovenova
Dotknutý úsek sa nachádza na okraji sídliska Prednádražie

Ilustračné foto: Google Street View

Od križovatky s Čajkovského ulicou bude Beethovenova ulica uzavretá úplne.

V opačnom smere z Beethovenovej na Čajkovského ulicu bude uzavretý len jeden jazdný pruh, v druhom bude vedená cestná premávka smerom na Čajkovského ulicu.

Dĺžka uzávierky v dotknutom úseku je 230 metrov.

„Obchádzková trasa z ulice Čajkovského bude vedená cez Mozartovu na Tajovského ulicu, ulicu G. Dusíka, Botanickú a Šafárikovu ulicu. Obchádzková trasa z ulice Ludvika van Beethovenova smerom na Čajkovského ulicu nie je potrebná, pretože cestná premávka v tomto smere bude vedená v druhom jazdnom pruhu,“ informuje úsek dopravy.

Mapa:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 17. októbra 2014 13:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pre výstavbu plynovodu bude mesiac rozkopaná cesta na Beethovenovej ulici”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.