reklama

Pre výstavbu plynovodu bude mesiac rozkopaná cesta na Beethovenovej ulici

Úsek dopravy na Mestskom úrade v Trnave informuje o úplnej uzávierke miestnej komunikácie na na ulici Ludvika van Beethovena na sídlisku Prednádražie v období od 20. októbra do 20. novembra 2014.

Dôvodom uzávierky je výstavba plynovodu, ktorým bude zabezpečené zásobovanie a dodávka plynu pre obytnú zónu IBV Kamenný mlyn. Stavebné práce si vyžiadajú rozkopanie telesa miestnej komunikácie.

beethovenova
Dotknutý úsek sa nachádza na okraji sídliska Prednádražie

Ilustračné foto: Google Street View

Od križovatky s Čajkovského ulicou bude Beethovenova ulica uzavretá úplne.

V opačnom smere z Beethovenovej na Čajkovského ulicu bude uzavretý len jeden jazdný pruh, v druhom bude vedená cestná premávka smerom na Čajkovského ulicu.

Dĺžka uzávierky v dotknutom úseku je 230 metrov.

„Obchádzková trasa z ulice Čajkovského bude vedená cez Mozartovu na Tajovského ulicu, ulicu G. Dusíka, Botanickú a Šafárikovu ulicu. Obchádzková trasa z ulice Ludvika van Beethovenova smerom na Čajkovského ulicu nie je potrebná, pretože cestná premávka v tomto smere bude vedená v druhom jazdnom pruhu,“ informuje úsek dopravy.

Mapa:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 17. októbra 2014 13:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pre výstavbu plynovodu bude mesiac rozkopaná cesta na Beethovenovej ulici”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.